Києво-Могилянська академія обрала нового президента

Новим президентом Києво-Могилянської академії обраний декан факультету правничих наук НаУКМА

Києво-Могилянська академія обрала нового президента

Новим президентом Києво-Могилянської академії обраний декан факультету правничих наук НаУКМА Андрій Мелешевич.

Вибори президента відбулися 17 листопада на загальних зборах колективу. За кандидатуру Мелешевича проголосували 305 (65,9%) виборців.

За повідомленням прес-служби НаУКМА, Андрій Мелешевич закінчив Київський державний університет ім. Шевченка, а також Сіракузький університет у США, де отримав ступінь PhD з політичних наук.

Новообраний президент Києво-Могилянської академії входить до Ради директорів Transparency International Ukraine, Ради директорів Інституту Медіа Права, Американської асоціації з політичних студій. Також він є засновником Центру якості з Європейських студій ім. Жана Моне в НаУКМА.

Освіта.ua
17.11.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
регістратор
прогрес очевидний. попередній реформатор чекав більше року і конкурс не проводив на заміщення. а тут всього якісь 7 місяців. і все ж бажаємо успіхів новообраному, і що б він не став "незмінним", як сотні інших - недоторканих будь якою владою!
Викладач
"Мелешевича знаю з початку 90-х, коли він ще писав Ph.D у відомому дослідницькому Syracuse University, а з 2005 – декан правничого факультету НаУКМА. Тож добре знає як західну, так і вітчизняну освітню систему. А це – важливо, бо може втілити світові стандарти у нас. Воював із Табачником..."- дійсно , воював))) Готовив позови до суду для Квіта. Із-за їх непрофесійної підготовки всі суди програли)))))))
Батько
"Новообраний президент Києво-Могилянської академії входить до Ради директорів Transparency International Ukraine, Ради директорів Інституту Медіа Права, Американської асоціації з політичних студій. Також він є засновником Центру якості з Європейських студій ім. Жана Моне в НаУКМА."- знову грантоїд отримав владу в Україні. В могилянці одні іноземні агенти і жодного патріота українсьеої системи освіти.