Студентів просять об’єднатися навколо реформ

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт привітав українську молодь з Днем студента

Студентів просять об’єднатися навколо реформ

Міністр освіти Сергій Квіт наголошує, що держава покладає великі надії на студентів, які у недалекому майбутньому мають стати рушійною силою в процесі модернізації країни. Про це йдеться у вітальному слові міністра освіти і науки Сергія Квіта з приводу Дня студента, що оприлюднене на сайті Міносвіти.

За словами міністра, студентство завжди було попереду суспільних перетворень і не раз доводило відданість своїй Батьківщині.

"Міністерство освіти і науки України вже дало старт реформам в освіті. Нещодавно прийнятий Закон "Про вищу освіту" - це не тільки інструмент для здобуття широкої автономії вищими навчальними закладами, а й реалізація інтелектуального потенціалу кожної молодої людини, яка прагне здобути якісну освіту та знання", - йдеться у зверненні міністра до студентів.

"Закликаю студентство не залишатися осторонь цих перетворень та об’єднатися навколо реформ, адже за освітою - процвітання нашої держави", - наголошує міністр.

Він також побажав усім студентам миру та злагоди, натхнення у навчанні, успішного поступу на професійному шляху.

"Хай студентські роки дадуть потужний старт майбутньому, а педагоги і викладачі стануть вашими найпершими партнерами на шляху до мети", - зазначив Сергій Квіт, звертаючись до української молоді з приводу Дня студента.

Освіта.ua
17.11.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
зарванко
Це реформи?: знайомий, N, розповідав, що їхав у поїзді з секретарем ВНЗ, їздив кур’єром до Києва, возив атестаційні справи (новоспечених вчених, майбутніх доцентів) - все приймають лише особисто. На запитання, чи даєте "додатки" промовчав, а потім видав: "Як би не рреба було додатків, то хто б возив/приймав ці документи?" Ця Система лише стрепенулася, і далі качає грошові знаки із провінції на столицю. А знайомий пригадав, що в часи глибокого "застою", у ВАК (щоправда у Маскві) змусили піти на пошту і відправити все поштовим відправленням на канцелярію. Для чого про високі матерії автономії, європейскості чи дослідницьких універів - просте питання ціною в мішок грошей
Фільо-Лог
Про якість реформаторів говорить назва їх рідного ВНЗ, де повторено "університет" і "академія"? це як би на пачці продукту написали "цукор" а в низу дописали "сіль", або ж на препараті "глютамінат калію" внизу для краси дописали "ціанистий калій". Має бути чітка і недвозначна назва, а не "авто-мото-вело-фото-бричко-тракорний завод"
Ірина
Скоро почнуть об"єднуватися... але проти Квіта
училка
И еще. Поступите честно со студентами. Скажите, что нет денег на степендии. Не заставляйте преподавателей "резать". Стыдно. Отмените бал для степендии. Пусть распределяют по рейтенгу столько сколько есть этих несчастных копеек. Не заставляйте убеждать студентов, что они недоучки, только потому что на группу из 25-28 отлично учащихся и зарабатывавших весь семестр баллы студентов только 3-4 степендии.
Викладач
Для училкаТабачник собі такого не дозволяв, що зараз робить і знущається з людей Квіт і його заступники Совсун, Полянський, Стріха і Гевко!
Капаліка
Це ще Вакарчук почав у 2009 році (навіть математично обґрунтовував, що стИпендію мають отримувати до 70% студентів), Табачник продовжив, Квіт підхопив прапор. До речі, розрахунки Вакарчука ілюструвались статистикою по ВНЗ, звідки можна побачити, що у НАУКМА студентам викладачі ставлять суттєво завищені оцінки (розрахунки проводились по зимовій сесії 2008/9 н.р. за ECTS, яка є рейтинговою шкалою успішності студентів).
Коментувати
училка
реформы, реформы... какие реформы? Пока вся "реформа", что зимой 2 месяца каникул. Разве это обучение? Название одно. КНУ Шевченка умудрились семестр запихнуть в 4 месяца, и практику, и зачеты, и 5 экзаменов и курсовую. Руководителя курсовой дали за две недели до сдачи. Все 7 семестров такая же ерунда была. Знания дают очень поверхностные, полно самодуров, мало достойных Преподавателей, которые не отбивают интерес к профессии, лекции читают не профессора, а их ассистенты, контрактники не ходят на пары, но легко сдают в отличие от бюджетников, практических знаний дают очень и очень мало... Что же тогда говорить о менее разрекламированных ВУЗах? Жалею, что сразу не отправила учиться за границу.К обычным учителям квит и ликарчук сейчас приципились и считают школу началом всех бед, но обычный учитель не позволит прийти на урок не подготовленным, или поставить читать урок ученика, или не прийти, или спросить то чему неучил, а в ВУЗе такое норма. Начните с себя реформу, г-да квит и ликарчук!
училка -2
Для училка: Ну да, вчительство не підтримує - ось до студентів і волають...
Коментувати
Викладач
Андрій Гевко поширює альбом від Tamara Denysenko. 13 листопада о 22:42 · Фотозвіт з Рочестерщини:) Welcoming Open World Leadership Center Ministry of Education officials from Ukraine. Вітаємо - Welcome to Rochester, NY-- Open World delegation of medical professionals from Ukraine. A very nice group of OW visitors from the Ministry of Education of Ukraine at the Ukrainian Cultural Center of Rochester, NY Open World delegation of Officials from the Ministry of a Education from Ukraine at Welcome dinner with RGC Board and host families. Це зі сторінки у Фейсбуці заступника міністра Квіта ГЕВКА Андрія! Він вже скоро за півроку роботи у міністерстві лопне від сала!!! Ледацюга, якого світ не бачив. Ніде і раніше не працював, крім помічника нардепа від Свободи Головка. Коли його однолітки на фронті- він за американські кошти в США обі дається ... Ми тут про реформи... А його і Квіта з Совсун і Лікарчуком з Полянським гнати в три шиї треба !!!
Капаліка
Я б об’єднався хоч з дідьком лисим навколо реальних реформ, а не навколо гасел та суцільної демагогії. Де розмежувати повноваження та функції влади та вишів (мабуть і пан міністр не уявляє собі)? Як скоротити бюрократію (більш схоже що вона лише квітне)? Як перейти до електронного документообігу (реального, а не "вбий дані в мою базу, а потім за графіком приїдь узгодити роздруківку")? Що робити з білими плямами у законодавчій та підзаконній базі (вже майже пів року обговорень замість дій)? Коли закінчаться єфрейторські зазори у роботі МОНУ та департаментів освіти на місцях на кшалт "на завтра до 10-00 дай фактичні (!!!) дані наступного місяця, і спробуй помилитись..."? Коли департаменти почнуть брати слухавку, а взявши без хамства спробувати почути співрозмовника і дійти до спільної думки? Питань забагато, а відповідей майже немає.
Сергей
ЧТО-то читал читал заон везде права студентов и университетов (тоже что ректората), а об преподах ничего. Как в СССР учитель и препод раб государства и всем ему и всем обязан.
мао-стиль
прямо як Мао, який закликав об’єднатись під прапором рефолюції? Краще б знайшов серйозніших прихильників рехформ? Щось вони більше балаболять аніж роблять. сьогодні опитали 25 викладачів і 25 студентів "На який бал ви оцінюєте зміни" - одностайність вражаюча від 0 до -2
Роман
Для мао-стиль: Про які реформи, власне, мова? Як можна щось реформувати, якщо реформатори не мають анінайменшого уявлення як в реальності працює реформована галузь і як вона повинна працювати після реформи. Проведення пані Совсун останніх двох нарад щодо нового Закону про вищу освіту чітко показує, що заступник міністра (!!!) не знає (!!!) як влаштована система управління освітою в Україні, не має анінайменшого уявлення і про те, як це все повинно функціонувати після реформи. Більше того, не може навіть організувати нараду - такої дикої неорганізованості, як на нараді по ЄДЕБО, я за всі роки, що працюю в університеті, ще не бачив. З паном Квітом, на мою думку, ситуація не краща, оскільки пані Совсун все ще займає посаду його заступника... Як такі люди можуть щось УСПІШНО реформувати? Тільки розвалити те, що ще якимось дивом тримається купи. А Ви тут про Мао...
Мао-стиль
Це такий стиль введення в оману: правильна риторика, весь час "нові ідеї", запевнення "потім буде супер", мовляв "дрібниці не важливі" та "середовище консервативне". Вони ж нічого не робили реально в житті, а КМА не найкращий полігон для гартування - все ж "тепличні" умови. Як може бути замміністра людина без досвіду і належної кваліфікації. Тому й валиться все у них. Закон про вищу освіту наглядно продемонстрував - вони не можуть нічого!
Коментувати
Іван
хххай іде в сраку зі своїми реформами!!!
Андрій
Для Іван: Підтримую! І туди забирає з собою Совсун, Гевка, Полянського, Стріху і Дніпрова з Лікарчуком!
Коментувати