У Києві відкрито виставку "Освіта та кар'єра – 2014"

Цього тижня в столиці проходить щорічна виставка вищих навчальних закладів "Освіта та кар'єра"

У Києві відкрито виставку "Освіта та кар'єра – 2014"

У четвер 13 листопада в столиці Україні розпочала роботу щорічна виставка вищих навчальних закладів "Освіта та кар'єра". Виставка є найбільш популярним заходом освітнього простору України, яка традиційно збирає лідерів вищої освіти та надає можливість відвідувачам ознайомитися з пропозиціями в сфері надання освітніх послуг в Україні.

Цього року участь у виставці беруть понад 100 українських та закордонних навчальних закладів, представники, яких поінформують відвідувачів про особливості вступу та отримання вищої освіти на бакалаврських та магістерських програмах у своїх закладах.

Зокрема, у виставці беруть участь як відомі виші країни – Київський політехнічний інститут, КНУ ім. Шевченка, Київський національний університет будівництва та архітектури, Національний медичний університет ім. Богомольця, Київський економічний університет ім. Гетьмана, Національний університет харчових технологій, Київський університет ім. Грінченка тощо, так й інші вищі навчальні заклади, які у майбутньому формуватимуть нову карту вітчизняної вищої освіти.

У ході виставки майбутні абітурієнти та їх батьки зможуть дізнатися про підготовчі програми університетів, рівень вимог до сертифікатів ЗНО зі вступних предметів, кар’єрні перспективи студентів, рівень працевлаштування випускників та іншу актуальну інформацію з питань освітньої діяльності вищих навчальних закладів.

Організатори виставки запрошують випускників шкіл та їх батьків відвідати стенди вищих навчальних закладів. Виставка "Освіта та кар'єра – День студента 2014" працюватиме протягом трьох днів, 13-15 листопада, у Національному центрі ділового та культурного співробітництва "Український Дім" (Хрещатик, 2). З повним переліком українських навчальних закладів, що братимуть участь у виставці, можна ознайомитись на сайті організаторів.

Також, 13-15 листопада 2014 року в Українському домі відбувається щорічна міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", в якій візьмуть участь понад 50 навчальних закладів та освітніх організацій з Великої Британії, Чехії, Кіпру, Ізраїлю, Польщі, Франції, Австрії, Німеччини, Японії, Ірландії, Канади, Швейцарії та Греції.

Традиційно великими павільйонами будуть представлені навчальні заклади Франції та Польщі, що здобули популярність в Україні завдяки привабливому співвідношенню вартості та якості освіти.

З програмою виставки "Освіта за кордоном" можна ознайомитись за наступним посиланням.

Міжнародні виставки "Освіта та кар'єра – День студента 2014" та "Освіта за кордоном" проходять за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
12.11.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів