21 жовтня стартує форум "Інноватика в сучасній освіті"

У Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться відкриття щорічного освітнього форуму

21 жовтня стартує форум "Інноватика в сучасній освіті"

У вівторок 21 жовтня в Києві розпочне роботу освітній форум "Інноватика в сучасній освіті", під час проведення якого будуть презентовані інноваційні досягнення та освітні послуги національних та закордонних навчальних закладів, освітніх агенцій, наукових установ, методичних центрів, асоціацій, компаній, що працюють на освітньому ринку.

Метою щорічного форуму є обмін досвідом із впровадження інновацій і наукових розробок у навчально-виховний процес, презентація здобутків інноваційної діяльності, обговорення нагальних проблем сучасного розвитку освіти й пошук ефективних шляхів їх реалізації.


В освітньому форумі братимуть участь близько 80 університетів, академій і коледжів, представники яких ознайомлять випускників шкіл та майбутніх абітурієнтів із напрямами підготовки, програмами навчання, розкажуть про перспективи сучасних професій, особливості підготовчих курсів та умови вступу до своїх навчальних закладів у 2015 році.

Свої освітні послуги абітурієнтам запропонують відомі класичні, медичні, військові, технічні, юридичні університети. Також будуть представлені вищі навчальні заклади, які проводять підготовку висококваліфікованих фахівців для будівництва та транспорту.

У свою чергу, освітні агенції, закордонні навчальні заклади представлятимуть досвід налагодження міжнародних відносин у сфері освіти, що надасть більше можливостей студентам, викладачам, науковцям здійснювати наукові обміни та спільні проекти задля розвитку науки, запропонують програми навчання за різними напрямками, спеціальностями та рівнями підготовки.

Під час форуму буде представлено 26 виробників та дистриб’юторів сучасних засобів навчання, проектів, програм та рішень для освітньої галузі, які презентуватимуть обладнання, програмне забезпечення для навчальних закладів, оснащення для кабінетів фізики, хімії і т.д.

Досвід соціального партнерства в системі професійно-технічної освіти, впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес професійно-технічного навчального закладу презентуватимуть 83 представники ПТНЗ з 11 регіонів України. На експозиціях відвідувачів ознайомлять з можливостями отримання базової та повної загальної середньої освіти разом з сучасною професійною кваліфікацією.

Заклади післядипломної освіти, загальноосвітні школи, гімназії, ліцеї, дошкільні та позашкільні навчальні заклади презентуватимуть досвід співпраці з вищими та професійно-технічними навчальними закладами, упровадження інновацій у систему освіти регіонів, патріотичного виховання учнів, використання "хмарних технологій" в освіті, педагогічну майстерність як інноваційну технологію підвищення якості освіти. На форумі власний досвід представлятимуть понад 370 представників з 21 регіону України.

Програмою форуму передбачено проведення 32 науково-практичних конференцій, круглих столів, презентацій та семінарів, під час яких освітяни й науковці з різних регіонів країни зможуть поспілкуватися та обмінятися власним досвідом реалізації інноваційних освітніх проектів.

21 жовтня відбудеться захист проектів V Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді "Дотик природи - 2014". У захисті візьмуть участь 145 проектів.

Дирекція форуму запрошує керівників та працівників навчальних закладів, представників професійної спільноти, студентів, учнів та їх батьків на форум, що стане змістовним та ефективним простором для всіх відвідувачів.

Більше про проведення форуму "Інноватика в сучасній освіті" можна дізнатися на сайті організаторів.

Форум працюватиме у Київському Палаці дітей та юнацтва з 21 до 23 жовтня 2014 року за адресою вул. Мазепи, 13.

21-22 жовтня 2014 р. – 10.00 – 18.00;
23 жовтня 2014 р. – 10.00 – 16.00.
ВХІД БЕЗКОШТОВНИЙ.

Організатори: Міністерство освіти і науки, Національна академія педагогічних наук, Компанія "Виставковий Світ".
Оргкомітет: +38 044 498-42-04, 498-42-05, +38 067 656-51-89
E-mail: [email protected], www.innovosvita.com.ua

Освіта.ua
17.10.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів