Osvita.ua Вища освіта Не всі студенти можуть придбати пільгові квитки
Не всі студенти можуть придбати пільгові квитки

У ДП "Інфоресурс" розповіли, що робити студентам у разі відмови на придбання пільгових квитків

Не всі студенти можуть придбати пільгові квитки

Державним підприємством "Інфоресурс" надано роз’яснення щодо алгоритму необхідних дій у разі відмови студентам ВНЗ та учням ПТНЗ у пільговому проїзді залізничним транспортом.

У "Інфоресурсі" нагадали, що правом придбання пільгового залізничного квитка можуть скористатися студенти та учні денної форми навчання за умови наявності даних про студентський або учнівський квиток в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

Разом з тим, в установі зазначають, що студенти отримують відмови при спробі придбання пільгових квитків, що пов’язане з відсутністю підтвердження даних про студентські квитки в електронній базі.

У таких випадках ДП "Інфоресурс", яке є адміністратором електронної бази, рекомендує студентам вишів та учням ПТНЗ зафіксувати час звернення для придбання залізничного квитка, місце придбання та технологічний номер квиткової каси, а також перевірити дані щодо наявності власного студентського (учнівського) квитка в ЄДЕБО на сайті ДП "Інфоресурс" у розділі "Запити": сервіс "Перевірка студентського/учнівського квитка за даними ЄДЕБО" http://www.inforesurs.gov.ua/info-per/inforesurs-per-doc.html.

У Інфоресурсі нагадують, що відповідальними за наявність або коректність даних студентських та учнівських квитків є навчальні заклади. Тому для внесення або виправлення даних квитка в електронній базі необхідно звертатись до керівництва навчального закладу.

У разі наявності даних студентського або учнівського квитка в ЄДЕБО, але відмови з боку Укрзалізниці в наданні пільги на проїзд, навчальний заклад, що видав квиток, для вирішення технічної проблеми має сформувати відповідний запит щодо наявності квитка в електронній базі.

У Державному підприємстві "Інфоресурс" поінформували, що оновлення з ЄДЕБО даних Укрзалізниці для перевірки студентських (учнівських) квитків здійснюється кожні дві години.

Освіта.ua
14.10.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!