Молодь має повертатися в Україну, - Квіт

Міністр освіти наголошує, що треба робити все можливе, щоб спонукати молодь не залишати країну

Молодь має повертатися в Україну, - Квіт

Міністр освіти і науки наголошує, що треба робити все можливе для розбудови такої України, яка б спонукала молодь не залишати свою країну і повертатися до неї. Про це він сказав під час участі у Міжнародній конференції, присвяченій відтоку вітчизняних фахівців за кордон, яка відбулась у Національному університеті "Львівська політехніка".

За словами Сергія Квіта, вислів "Brain Drain – Brain Gain" виник не сьогодні. Ця проблема постала перед Англією після Другої світової війни, коли студенти і науковці почали виїжджати до США для продовження навчання або працевлаштування.

Міністр також висловив переконання, що інтелектуальна міграція має свої плюси та мінуси. За його словами, нові можливості для студентів і науковців, які повертаються в Україну після отримання освіти або стажування за кордоном, відкриває новий закон "Про вищу освіту". Відтепер у них немає необхідності проходження процедури нострифікації дипломів, ці питання вирішуватимуть вчені ради університетів.

"Нехай їздять, нехай зміцнюють зв'язки наших університетів з провідними університетами світу, нехай повертаються збагачені новими знаннями", - наголосив Квіт.

Міністр також підкреслив, що знання англійської є одним з важливих чинників успішної інтеграції України у глобалізований світ. На думку міністра, сьогодні настав сприятливий час для реформ в усіх сферах економіки й суспільного життя.

Освіта.ua
09.10.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
sitroen
для Геннадій: ми на ти?
Геннадий
Для sitroen: обычно я вежлив, и с незнакомыми на вы. Но уж очень интересно кто про нынешнюю власть написал: "...їм начхати на всіх... плюють в глаза ... під цим прикриттям крадуть... повна безнадьога... у влад брехуни... уже задовбали своїм керівництвом". И при этом получил полный одобрямс. Смерековые патриоты помалкивают в сторонке. (Ты спас от смерти модераторов сайта? Несколько раз?)
Коментувати
mamba
Да с такими правилами приема только уезжать надо!! Впечатление что там в МО все звезду поймали и плевать на то мнение людей!!
Надія
Квіт, ви на планеті Земля? Певно, ні... Давно уже не вірю чиновникам від освіти - усіх рівнів.. Чомусь у Вас повірила... Як кажуть українці, бо дурна..... Сьогодні повідомили про нові конкурси...А їх ще більше, ніж при табачнику... Знаєте, народ, вони , як і їхні "попєредніки" діють за старим (ЕФЕКТИВНИМ) принципом: неосвічені - це раби, а рабами легше керувати...
Ірина
Для Надія: я теж у нього повірила... така прикрість( зійшов до того, що "банить" усіх "несогласних"... парадокс української демократії
fgh
Да уж,снизойти до низости удалять комментарии несогласных,- это круто. Хотя некоторые знакомые говорят,что недалече до 37 -го года. Хотелось бы,чтобы ошибались.
Коментувати
citroen
сказав би - відірваний від життя. але це неправда. все вони знають, але їм начхати на вчителів, бібліотекарів, доцентів. У них завдання "пиль в глаза" і голосні фрази, під цим прикриттям зроблять свою справу. немає на них надії, а була. виявились балаболами. своїм "інноваційним Законом" уже задовбали - змін реально немає, окрім для керівництва.
...
Свалю отсюда при первой же возможности.в этой стране жить нормально невозможно
Марина
Як послухати нашого міністра, то просто все чудово в Україні. У мене син хараз учиться за кордоном, планував повернутись в Україну і вступати в український вуз. А міносвіти ввело систему, що йому треба наново здавати ЗНО. Подумали, і вирішили, хай і далі вчиться за кордоном. А жаль, дуже талановита дитина (переможець всяких там олімпіад і конкурсів)
Скептик
Міністр повинен не наголошувати, а робити так, щоб молодь залишалася в Україні. Пустослів. То боролися щоб молодь в селах була. Тепер боротьба щоб хочь в країні залишилися. Це перемога. Однозначно.
музика
Для Скептик: ну да. В селах уже залишилась.
Коментувати
музика
навіщо?
Діти - квіти
Для музика: " Є чудовий досвід СРСР - повернути залізну завісу, обгородитись "Стіною", а студентів змусити будувати укріплення на благо Батьківщини у позанавчальний час. А міністру серед них проводити лекції про благо безкоштовної праці для Неньки і "Україна понад усе"
музика
Для Діти - квіти: даааа, стіна СРСР - ото даааа... то задля безкоштовної роботи мають вертатися? Там же, в совкє, були такі собі заклади для науковців, щоб краще працювалось, так і родини не дозволяли мати. Ну а хто мав, то колись там зустрічались. Інколи. Отой совок підготував ривок , який "інші країни роблять за 300 років, а совок - за 30". Оте саме і не дало змоги витримати тій системі, в якій почали думати про майбутнє, та от. . . не встигли...
Коментувати