Ще три ВНЗ Донбасу переїдуть до інших міст

Міносвіти прийнято рішення про переведення двох луганських та одного донецького університету

Ще три ВНЗ Донбасу переїдуть до інших міст

У Міністерстві освіти і науки підписано накази про організацію освітнього процесу в трьох донбаських університетах, які враховуючи складну суспільно-політичну ситуацію, продовжать свою діяльність в інших містах регіону.

Зокрема, Міністерством освіти і науки прийняті рішення про переведення Луганського національного університету ім. Шевченка, Луганського Східноукраїнського національного університету ім. Даля, а також Донецького національного технічного університету.

Згідно з рішенням освітнього відомства, Луганський національний університет продовжить свою освітню діяльність у Старобільську Луганської області. Університет тимчасово розміститься на базі Старобільського факультету ЛНУ ім. Шевченка.

Севєродонецьк прийме Східноукраїнський національний університет ім. Даля, який проводитиме свою освітню діяльність на базі Технологічного інституту СНУ. Міносвіти просить керівництво університету забезпечити оперативне інформування працівників і студентів про тимчасове переведення та вирішити всі питання щодо забезпечення освітнього процесу.

У свою чергу, Донецький національний технічний університет тимчасово розміщуватиметься у Красноармійську Донецької області на базі Красноармійського індустріального інституту ДонНТУ. Міносвіти також закликало керівництво університету в оперативному порядку вирішити питання забезпечення початку нового навчального, який університет має розпочати 3 листопада.

Як відомо, наприкінці вересня Міністерством освіти і науки було ухвалене рішення про переведення Донецького національного університет до Вінниці.

Освіта.ua
07.10.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів