Відкрито додаткову телефонну лінію для студентів Донбасу

Студенти вишів Донецької та Луганської областей можуть дзвонити за телефоном - (096) 444-30-86

Відкрито додаткову телефонну лінію для студентів Донбасу

Міністерством освіти і науки відкрито додаткову телефону лінію для студентів Донбасу. Необхідність додаткового консультативного телефону в освітньому відомстві пояснюють обмеженим доступом або частковою відсутністю Інтернету та телефонного зв’язку в Донецькій та Луганській областях.

Студенти Донецької та Луганської областей можуть телефонувати на мобільний номер – (096) 444-30-86.

МОН також нагадує, що з травня 2014 року постійно працює телефон гарячої лінії – (044) 481-32-15.

Як відомо, Міністерство освіти і науки розробляє проект рішення щодо подальшого функціонування вищих навчальних закладів Донбасу на територіях підконтрольних українській владі.

За інформацією міністра освіти Сергія Квіта, Міносвіти вже отримало пропозиції з Тернополя, Запоріжжя, Кривого Рога та Костянтинівки щодо розміщення в цих містах вищих навчальних закладах з Донбасу. Уже розроблена процедура виведення Донецького національного університету до Вінниці.

Також міністр повідомив, що не всі навчальні заклади регіону володіють інформацією про своїх студентів, викладачів та співробітників у зв’язку із захопленням їх приміщень.

Освіта.ua
06.10.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Каролина
телефон 481 32 15, который вы упрямо везде даете никогда не отвечает, видимо сотрудники уменьшили звук аппарата, чтоб он им не мешал "работать", с этим можно что-то сделать? Или все комментарии рассчитаны только для несчастных, чтоб друг другу пожаловаться. Такое трудное время и опять "развод". Никто Донбассу не сочувствует и не хочет помочь.
Natali
Краще б вони володіли інформацією про побутовий стан своїх співробітників, а то МОНУ вкрало у нас зарплатню за 3 місяці, а тепер "душещипательную заботу" проявляє, ну ви ж тільки подумайте. Ні правильно росіяни кажуть геноцид за територіальними ознаками. Людям їсти нічого, будинки розбомбили, а вони володіють інформацією...