Конкурси на посади керівників деяких ВНЗ скасовано

Конкурс на заміщення посад буде оголошений після дотримання процедур, визначених новим законом

Конкурси на посади керівників деяких ВНЗ скасовано

У Міністерство освіти і науки повідомили про скасування наказів про оголошення конкурсів на зайняття посад керівників у 15 вищих навчальних закладах. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки Сергієм Квітом.

Рішення міністерства викликане вимогами норм нового закону "Про вищу освіту", який передбачає принципово новий порядок обрання та призначення керівників вищих навчальних закладів.

В освітньому відомстві повідомили, що скасовано накази про оголошення конкурсів на зайняття посад керівників у Криворізькому національному університеті, Донбаській державній машинобудівній академії, Запорізькій державній інженерній академії, Одеській державній академії будівництва та архітектури, Українському державному університеті фінансів та міжнародної торгівлі, Херсонському державному університеті.

Також скасовано проведення конкурсів на посаду керівників у Краматорському технологічному технікумі, Донецькому коледжі будівництва та архітектури, Запорізькому будівельному коледжі, Дрогобицькому коледжі нафти і газу, Великоанадольському лісовому коледжі, Вижницькому коледжі прикладного мистецтва, Макіївському політехнічному коледжі, Кам’янець-Подільському індустріальному коледжі та Кам’янець-Подільському планово-економічному технікумі-інтернаті.

У Міністерстві освіти і науки зазначають, що конкурс на заміщення посад керівників вищих навчальних закладів буде оголошений після дотримання процедур, визначених "Прикінцевими та перехідними положеннями" Закону України "Про вищу освіту".

Як відомо, згідно з новим законом «Про вищу освіту» кандидат на посаду керівника вищого навчального закладу повинен мати вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як 10 років.

Брати участь у виборах керівника вищого навчального закладу мають право наукові, науково-педагогічні та педагогічні штатні працівники вищого навчального закладу, виборні представники з числа студентів або курсантів.

Одна і та сама особа не може бути керівником відповідного вищого навчального закладу більше ніж два строки.

Освіта.ua
30.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Petro
Студентам не виплачують стипендії, а Квіт грається зі своїм заступником Гевко в знущання над елітою освіти.Арсенію Петровичу! Терміново втрутьтесь в корупційний бліц-крик з боку міністра Квіта та його водія-помічника від "Свободи", заступника міністра Гевка, які знущаючись все літо над доктором наук, професором, керівником виконавчої дирекції ДАК Романенко всіма пристойними і непристойними способами, тиском та залякуванням добивалась її звільнення. А тепер після того, що не всі є такими продажними і боязливими перед ними і не підтримали бажання звільнити Романенко на експертно-кадровій комісії все ж таки Квіт підписав лист про попередження її про розрив контракту через 2 тижні. Ганьба молокососу Гевку!!! Ганьба продажному міністру Квіту!!!