Університети Донбасу можуть перевести до інших регіонів

Міністерство освіти розглядає можливість евакуації вишів з Донецької і Луганської областей

Університети Донбасу можуть перевести до інших регіонів

Міністр освіти і науки Сергій Квіт повідомив, що зараз розробляється проект щодо вирішення питання функціонування ВНЗ Донбасу. Про це він сказав під час засідання Колегії Міністерства освіти і науки України, в ході якого було розглянуто питання облаштування студентів та викладачів з Донецької та Луганської областей.

"Є можливість, умовно кажучи, евакуйовувати університети. Вже розроблена процедура виведення Донецького національного університету до Вінниці", - сказав Квіт.

Окрім того, він повідомив, що вже надійшли пропозиції з Тернополя, Запоріжжя, Кривого Рога та Костянтинівки стосовно розміщення в цих містах інших вищих навчальних закладах Донбасу.

Проте, як зазначив міністр, є проблема в тому, що у зв’язку із захопленням приміщень не всі університети володіють інформаційною базою про своїх студентів, викладачів та співробітників.

"Можливо у певних випадках створюватиметься навчальний центр, у якому буде знаходитися кілька університетів. Це питання у процесі вирішення", - поінформував Сергій Квіт.

Освіта.ua
25.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Lasha
Нарешті! Тож жвавіше ворушіться! Перевестися неможливо, дитина вже 23 день колами ходить, то хоч наші внз зберіжіть, дайте дітям довчитись.
Багнет
І цих! МОН працює над переведенням Донецького університету в один з інших регіонів України, – Квіт. Схаменувся після святкування у США і своєї відпустки! А де Квіт і Совсун до цього були, коли все літо університети Донецька, Луганська, Слов"янська та інші були під канонадою??? Люди гинули ! Співробітники гинули! А тепер, коли сказали, що за бездіяльність керівництва МОН підуть до КМУ зразу в фейсбук написав Квіт, що прокинувся....А як перший заступник у відпустці Совсун працює над цим????? Вона взагалі з космосу ! Їй що війна, що не війна - вона у відпустці!
вчитель
Ключевое слово - "можуть". И на этом все.