Osvita.ua Вища освіта Колективу ДонНУ пропонують визначитися зі своїм майбутнім
Колективу ДонНУ пропонують визначитися зі своїм майбутнім

Міністерство освіти і науки готово організувати особливу форму функціонування університету

Колективу ДонНУ пропонують визначитися зі своїм майбутнім

Міністерством освіти і науки поширено звернення до колективу Донецького національного університету, в якому відомство просить викладачів, співробітників, студентів, аспірантів і абітурієнтів підтвердити своє бажання працювати та навчатися в системі освіти та науки України.

В освітньому відомстві зазначають, що у зв‘язку з надзвичайною ситуацією, що склалася в Донецькому національному університеті та враховуючи спільне прагнення керівництва, викладачів та студентів ДонНУ, а також з метою збереження вищого навчального закладу в системі освіти і науки України, Міністерство освіти і науки організовує особливу форму функціонування ДонНУ.

"Особлива форма функціонування університету дозволить студентам отримати дипломи українського зразка, а викладачам працювати за державними стандартами України. Зокрема, для студентів зберігається ліцензований обсяг бюджетних та контрактних місць на денну та заочну форми навчання. Фінансова заборгованість за липень – серпень 2014 року буде погашена", - йдеться у заяві МОН.

З 1 вересня 2014 року держава гарантує фінансування всім учасникам навчального процесу в ДонНУ.

Також у міністерстві розробили спеціальну електронну форму, за допомогою якої співробітники та студенти можуть підтвердити бажання працювати та навчатися в українській освітній системі.

"Просимо тих викладачів, співробітників, студентів, аспірантів і абітурієнтів Донецького національного університету, хто має намір працювати і навчатися у новоствореному інституційному проекті у Вінниці, до 1 жовтня 2014 року підтвердити своє бажання та особисто зареєструватися за посиланням: http://donnu.mon.gov.ua. Усвідомлюючи небезпеку, конфіденційність гарантуємо", - зазначають у Міносвіти.

У відомстві наголошують, що після реєстрації, трудові стосунки з викладачами та співробітниками будуть поновлені, студенти та аспіранти продовжать навчання в системі освіти та науки України.

Про форму та порядок організації навчального процесу буде повідомлено додатково.

Як відомо, міністр освіти і науки Сергій Квіт повідомив, що Донецький національний університет матиме кампус у Винниці.

Освіта.ua
24.09.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ооо
А мне хочется спросить у Романа Федоровича и господина Министра, а где наши дениги за отработанное время, т.е. июль, август да и сентябрь уже прошел. Почему для вас главное попиариться на политике, хотя вузы всегда были вне политики, а нам уже не то что в Винницу, на троллейбусе (1 гон. 50 коп,) в Донецке ездить не за что, у нас нет денег даже на хлеб и никого это не волнует. Ребята мы в отличии от вас не прятались, а работали под бомбежками и честно выполняли взятые на себя обязательства, готовили приказы о переводах в другие вузы страны, выдавали академсправки, принимали абитуриентов ну и т.д., а где был наш законно избранный ректор, почему судьба людей, которые ему доверили его не волновала, а взволновал только теряемый протфель. И вы господин министр почему до сих пор не побеспокоились о благосостоянии своих подопечных... где наши зарплаты.
Багнет
І цих! МОН працює над переведенням Донецького університету в один з інших регіонів України, – Квіт. Схаменувся після святкування у США і своєї відпустки! А де Квіт і Совсун до цього були, коли все літо університети Донецька, Луганська, Слов"янська та інші були під канонадою??? Люди гинули ! Співробітники гинули! А тепер, коли сказали, що за бездіяльність керівництва МОН підуть до КМУ зразу в фейсбук написав Квіт, що прокинувся....А як перший заступник у відпустці Совсун працює над цим????? Вона взагалі з космосу ! Їй що війна, що не війна - вона у відпустці!
Вінниця
Спочатку слід провести референдум серед вінничан.
Марик
Довели студентов до того, что перевестись не смогли,да еще и заставили заплатить за сентябрь, а теперь в этого университета ни статуса,ни собственного дома, какой Донецкий в Винице?
Донецк
Спасибо ребята поддержали студентов и молодец. Я теперь понимаю как нас встретят если мы согласимся. Спасибо земляки. Спасибо. Молодое поколение поняло ваши слова.
Volodymyr
Для Донецк: Геннадій троль! Його не слухайте!
777
Для Volodymyr: ну-ну)
Геннадий
Для Донецк: никто никого не пугает. Если разговаривать на украинском, немного лебезить перед местными, немного унижаться. Может все будет хорошо.
Коментувати
Геннадий
В Виннице и преподаватели, и студенты на фиг не нужны. Изгнанный ректор тоже не нужен.
вопросу
на улице, как бомжам
вопрос
вопрос к квиту, а где жить преподавателям и их семьям, с зарплатой в 2 тыс., или держава заплатит и обеспечит ...

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!