Колективу ДонНУ пропонують визначитися зі своїм майбутнім

Міністерство освіти і науки готово організувати особливу форму функціонування університету

Колективу ДонНУ пропонують визначитися зі своїм майбутнім

Міністерством освіти і науки поширено звернення до колективу Донецького національного університету, в якому відомство просить викладачів, співробітників, студентів, аспірантів і абітурієнтів підтвердити своє бажання працювати та навчатися в системі освіти та науки України.

В освітньому відомстві зазначають, що у зв‘язку з надзвичайною ситуацією, що склалася в Донецькому національному університеті та враховуючи спільне прагнення керівництва, викладачів та студентів ДонНУ, а також з метою збереження вищого навчального закладу в системі освіти і науки України, Міністерство освіти і науки організовує особливу форму функціонування ДонНУ.

"Особлива форма функціонування університету дозволить студентам отримати дипломи українського зразка, а викладачам працювати за державними стандартами України. Зокрема, для студентів зберігається ліцензований обсяг бюджетних та контрактних місць на денну та заочну форми навчання. Фінансова заборгованість за липень – серпень 2014 року буде погашена", - йдеться у заяві МОН.

З 1 вересня 2014 року держава гарантує фінансування всім учасникам навчального процесу в ДонНУ.

Також у міністерстві розробили спеціальну електронну форму, за допомогою якої співробітники та студенти можуть підтвердити бажання працювати та навчатися в українській освітній системі.

"Просимо тих викладачів, співробітників, студентів, аспірантів і абітурієнтів Донецького національного університету, хто має намір працювати і навчатися у новоствореному інституційному проекті у Вінниці, до 1 жовтня 2014 року підтвердити своє бажання та особисто зареєструватися за посиланням: http://donnu.mon.gov.ua. Усвідомлюючи небезпеку, конфіденційність гарантуємо", - зазначають у Міносвіти.

У відомстві наголошують, що після реєстрації, трудові стосунки з викладачами та співробітниками будуть поновлені, студенти та аспіранти продовжать навчання в системі освіти та науки України.

Про форму та порядок організації навчального процесу буде повідомлено додатково.

Як відомо, міністр освіти і науки Сергій Квіт повідомив, що Донецький національний університет матиме кампус у Винниці.

Освіта.ua
24.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ооо
А мне хочется спросить у Романа Федоровича и господина Министра, а где наши дениги за отработанное время, т.е. июль, август да и сентябрь уже прошел. Почему для вас главное попиариться на политике, хотя вузы всегда были вне политики, а нам уже не то что в Винницу, на троллейбусе (1 гон. 50 коп,) в Донецке ездить не за что, у нас нет денег даже на хлеб и никого это не волнует. Ребята мы в отличии от вас не прятались, а работали под бомбежками и честно выполняли взятые на себя обязательства, готовили приказы о переводах в другие вузы страны, выдавали академсправки, принимали абитуриентов ну и т.д., а где был наш законно избранный ректор, почему судьба людей, которые ему доверили его не волновала, а взволновал только теряемый протфель. И вы господин министр почему до сих пор не побеспокоились о благосостоянии своих подопечных... где наши зарплаты.
Багнет
І цих! МОН працює над переведенням Донецького університету в один з інших регіонів України, – Квіт. Схаменувся після святкування у США і своєї відпустки! А де Квіт і Совсун до цього були, коли все літо університети Донецька, Луганська, Слов"янська та інші були під канонадою??? Люди гинули ! Співробітники гинули! А тепер, коли сказали, що за бездіяльність керівництва МОН підуть до КМУ зразу в фейсбук написав Квіт, що прокинувся....А як перший заступник у відпустці Совсун працює над цим????? Вона взагалі з космосу ! Їй що війна, що не війна - вона у відпустці!
Вінниця
Спочатку слід провести референдум серед вінничан.
Марик
Довели студентов до того, что перевестись не смогли,да еще и заставили заплатить за сентябрь, а теперь в этого университета ни статуса,ни собственного дома, какой Донецкий в Винице?
Донецк
Спасибо ребята поддержали студентов и молодец. Я теперь понимаю как нас встретят если мы согласимся. Спасибо земляки. Спасибо. Молодое поколение поняло ваши слова.
Volodymyr
Для Донецк: Геннадій троль! Його не слухайте!
777
Для Volodymyr: ну-ну)
Геннадий
Для Донецк: никто никого не пугает. Если разговаривать на украинском, немного лебезить перед местными, немного унижаться. Может все будет хорошо.
Коментувати
Геннадий
В Виннице и преподаватели, и студенты на фиг не нужны. Изгнанный ректор тоже не нужен.
вопросу
на улице, как бомжам
вопрос
вопрос к квиту, а где жить преподавателям и их семьям, с зарплатой в 2 тыс., или держава заплатит и обеспечит ...