Керівництво усіх ПТНЗ буде переатестовано

Упродовж трьох років Міністерство освіти планує провести атестацію керівних кадрів ПТНЗ

Керівництво усіх ПТНЗ буде переатестовано

До 1 вересня 2017 року в Україні буде проведено атестацію керівників професійно-технічних навчальних закладів, а також їх заступників. Відповідне доручення Міносвіти отримали регіональні департаменти освіти і науки.

Метою проведення атестації є підвищення ефективності управлінської діяльності керівників навчальних закладів, рівня їх професійної компетентності і фахової майстерності, а також виконання вимог наказу МОН № 1135 від 08 серпня 2013 року.

При плануванні організації атестації керівних кадрів ПТНЗ обласним департаментам освіти і науки рекомендовано враховувати дату їх призначення на посади, строки проведення атестації з предметів, які вони викладають, строки проведення державної атестації навчальних закладів тощо.

Атестацію на відповідність займаній посаді керівних кадрів професійно-технічних навчальних закладів здійснюватимуть атестаційні комісії III рівня, що мають бути створені органами управління освітою обласних державних адміністрацій.

До складу атестаційних комісій рекомендовано включити представників регіональних інститутів післядипломної педагогічної освіти, навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти, юристів, бухгалтерів, а також представників департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки.

Освіта.ua
24.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
та відкрийте ж очі
да им памятник поставить следует, чтоработаютт с такими детками. Посмотреть на лица уставших, людей, уставших от безнадёжности, от нервной нагрузки. Кто общался с преподавателями ПТУ в мелньком городочке??? Посмотрите на них внимательно. Только не с высоты своих отобранных детей, которые и знают и желают знать, и родители за ними следят.
Викладач ПТУ
Мова йде не про викладачів, які атестуються так само, як і педагоги, котрі працюють у школі, раз у пять років, а про керівників, які як управлінці жодного разу не атестувалися. Давно пора!!!! Окремі директори аюсолютно нічого не роблять для розвитку навчального закладу, оскільки просто не вміють і не хочуть працювати у нових умовах, коли ніхто нічого не дає, а лише вимагає. Варто також проатестувати і працівників усіх НМЦ ПТО, котрі мають забезпечувати(!) методичний супровід навчального процесу, а не підміняти цю роботу проведенням різноманітних конкурсів та семінарів на базі тих же ПТНЗ, коли викладачі мусять демонструвати свої(!) методичні знахідки.
та відкрийте ж очі
Для Викладач ПТУ: згадую першу атестацію нашого директора (наступні були автоматичними). Не знаю як у вас, а у нас все було на плечах вчителів - кожен мав щось цікаве показати, та ще й по уроках (наших) люди пішли. Нам то що - ми собі своє проводимо. Та от сам принцип атестації мені трохи, якщо не сказати й дуже, дивний.
Коментувати
треба
треба також проводити переатестацію більшості професорів так званих з вищих