ДонНУ переїде до іншого регіону, - міністр освіти

МОН працює над переведенням Донецького національного університету в інший регіон

ДонНУ переїде до іншого регіону, - міністр освіти

Міністр освіти і науки Сергій Квіт повідомив, що профільне міністерство працює над проектом переведення Донецького національного університету до іншого регіону України. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Шановне товариство! Інформую Вас, що Міністерство освіти і науки зараз працює над проектом переведення Донецького національного університету в один з інших регіонів України. Мова йде про те, що його ректор, переважна більшість студентів і викладачів зайняли принципову патріотичну позицію. Вони хочуть зберегти свій університет як інституцію, що має власні академічні традиції, й розвивати його надалі", - зазначає міністр освіти.

 За його словами, міністерство шукає можливість перенесення університету.

"МОН шукає відповідних приміщень, розташованих компактно і придатних для перенесення університету. Також ми повинні з'ясувати, в який спосіб можна розв'язати інші матеріально-технічні та організаційні проблеми ДонНУ. Все буде гаразд!", - пише міністр освіти і науки Сергій Квіт.

Як відомо, минулого тижня Міністерство освіти і науки не визнало захоплення Донецького національного університету та призначення ректора представниками невизнаної терористичної організації.

 

Освіта.ua
23.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів