Вступники з Криму зможуть навчатися безкоштовно

Випускники 2014 року з окупованих територій навчатимуться на місцях державного замовлення

Вступники з Криму зможуть навчатися безкоштовно

Кабінет Міністрів унормував питання надання додаткових місць державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних кадрів для громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї. Відповідна постанова опублікована на урядовому порталі.

Згідно з документом, особи, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї та які за результатами конкурсного відбору у державні і комунальні виші не потрапили до переліку осіб, рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення матимуть можливість отримувати вищу освіту за рахунок додатково виділених місць держзамовлення.

Виходячи з тексту постанови, зарахування на навчання до вищих навчальних закладів вступників - випускників 2014 року здійснюватиметься на підставі документів про здобутий освітній рівень та додатків до них з поданням протягом шести місяців довідки, передбаченої статтею 6 Закону "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України".

Центральні органи виконавчої влади, до сфери управління яких належать навчальні заклади, за зверненням керівників ВНЗ надаватимуть додаткові місця державного замовлення на підготовку кадрів з урахуванням напряму підготовки, обраного вступником.

Міністерству фінансів під час доопрацювання проекту Закону про Державний бюджет України на 2015 рік доручено передбачити фінансування надання додаткових місць державного замовлення для громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї та продовжують здобувати певний освітньо-кваліфікаційний рівень на території інших регіонів України.

Освіта.ua
21.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталия Шаповал
Очередное враньё.. больше не верю таким статьям. До сих пор ни одного доказательства
Андрей
Для Наталия Шаповал: ну тут я думаю всё больше от ВУЗа зависит. Например у меня до сих пор не взяли плату за обучения и в деканате вполне серьёзно к этому относяться. Быть может скоро наконец то всё разрешиться
Наталия Шаповал
А я например хочу учится в киеве, но походу не судьба
Наталия Шаповал
Но завтра буду звонить в мон и всё узнавать
Коментувати
Украинец
А все-то думали что война закончится и все - Европа. "Война" будет еще долго идти для каждого украинца: налог на войну сменится налогом на восстановление, зарплаты и пенсии еще долго не будут повышаться, обилие льготников разных видов создадут реальную конкуренцию обычным гражданам во всех сферах от детских садиков до рабочих мест. Все только начинается.