МОН не визнає призначеного терористами ректора ДонНУ

МОН спільно з університетом опрацьовує формат подальшого функціонування навчального закладу

МОН не визнає призначеного терористами ректора ДонНУ

Міністерством освіти і науки оприлюднено  заяву щодо інформації про чергове захоплення представниками терористичної організації ДНР Донецького національного університету та призначення бойовиками нового ректора.

У зв’язку з цим у міністерстві наголошують, що єдиним легітимним ректором Донецького національного університету є Роман Гринюк, який обраний на цю посаду у листопаді 2012 року.

У Міносвіти зазначили, що зараз спільно з Донецьким національним університетом проходить опрацювання формату подальшого функціонування вищого навчального закладу.

Також в освітньому відомстві повідомили, що МОН нещодавно підтвердило платіжні доручення ДонНУ для Державної казначейської служби щодо виплати стипендій студентам, заробітної плати викладачам та комунальних послуг університету.

Як наголошують в МОН, викладачі Донецького національного університету, як і інші викладачі українських ВНЗ, повинні отримувати заробітну плату за проведення навчального процесу дистанційно чи в іншому форматі, погодженому з Міністерством освіти і науки.

Освіта.ua
18.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів