Унікальний центр світлотехніки в ХНУМГ ім. Бекетова

В Україні такий комплекс з найсучаснішим обладнанням зібрано вперше в одному центрі

Унікальний центр світлотехніки в ХНУМГ ім. Бекетова

9 вересня в Харківському національному університеті міського господарства ім. О. М. Бекетова з нагоди 50-річчя з дня заснування кафедри «Світлотехніки і джерел світла» відбулось відкриття унікального Науково-дослідного центру світлотехнічних вимірювань та лабораторії світлового дизайну. Про це повідомляє прес-служба МОН.

У церемонії відкриття взяли участь начальник управління наукової діяльності МОН України Олександр Якименко, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, директор департаменту освіти і науки Харківської ОДА Анатолій Бабічев, ректор ХНУМГ ім. О. М. Бекетова Володимир Бабаєв, генеральний директор української філії чеської компанії ELKO Алекс Елгард.

В Україні такий комплекс з найсучаснішим обладнанням зібрано вперше в одному центрі. Деякі екземпляри устаткування представлено вперше в нашій країні.

Завданням Центру світлотехнічних вимірювань світлових приладів та джерел світла є проведення вимірювань для визначення достовірних характеристик досліджуваних приладів, проведення вимірювань прототипів, що сприяють пошуку виробником найкращого з можливих варіантів виконання виробу для задоволення всіх діючих галузевих норм та з рештою, потреб кінцевого користувача.

Як зазначив начальник управління наукової діяльності МОН Олександр Якименко, створення в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова Центру світлотехнічних вимірювань світлових приладів і джерел світла є дуже своєчасним і необхідним в умовах зростаючого попиту на розробку та впровадження енергоефективних джерел освітлення в нашій країні.

Освіта.ua
11.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів