Школа помічника депутата: початок політичної кар’єри
PR

Школа помічника народного депутата України оголошує осінній набір слухачів

Школа помічника депутата: початок політичної кар’єри

Мрієте про кар’єру політика, але не знаєте як розпочати свій шлях? Школа помічника народного депутата України оголошує осінній набір. Це чудова можливість для старту вашої політичної кар'єри напередодні парламентських виборів, коли існують реальні шанси стати помічником народного депутата у новому скликанні.

16-19 жовтня ви зможете прослухати лекції від народних депутатів України, міністрів, політтехнологів, рекламістів, піарників, юристів та журналістів.

Наші лектори -  екс-міністр економічного розвитку та торгівлі України Павло Шеремета, народні депутати України Микола Катеринчук, Андрій Шевченко, Володимир Литвин, Інна Богословська, Павло Різаненко, Олександр Чубатенко, Сергій Власенко, політтехнологи - Сергій Гайдай, Володимир Грановський, Дмитро Джангіров, Володимир Петров, журналісти - Мустафа Найем, Юрій Бутусов та багато інших кращих українських практиків.

Ви зможете ознайомитись зі специфікою роботи помічника народного депутата, дізнатись, як працює Верховна Рада України, навчитись впливати на політичну ситуацію в країні. В результаті навчання Ви познайомитесь з найвпливовішими людьми України та отримаєте можливість з ними працювати.

25 студентів курсу пройдуть стажування у Верховній Раді та матимуть перспективу працевлаштування.

Випускники минулих програм стажувались у народних депутатів: Інни Богословської, Олега Ляшка, Миколи Княжицького, Оксани Калетник, Миколи Катеринчука, Степана Івахіва, Павла Різаненка, комітетах ВРУ та у наших лекторів. Значна частина студентів успішно працевлаштувалась.

По закінченню програми, учасники отримають сертифікати про проходження курсу, детальний психологічний портрет, усі навчальні матеріали.

Вартість навчання: 2300 грн.

Детальна інформація та реєстраційна форма на сайті: assistant-school.org.ua

Контакти кураторів:
(098)-784-10-10 (Юлія)
(098)-784-09-09 (Ірина)
(044)-253-02-15

Освіта.ua
10.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів