Osvita.ua Вища освіта Оголошено конкурс на посаду президента НаУКМА
Оголошено конкурс на посаду президента НаУКМА

Строк подання заяв від бажаючих взяти участь у конкурсі триватиме два місяці

Оголошено конкурс на посаду президента НаУКМА

Міністерство освіти і науки оголошує конкурс на зайняття посади президента Національного університету "Києво-Могилянська академія". Про це повідомляє прес-служба МОН.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, мають подати заяву, особовий листок з обліку кадрів з фотографією, автобіографію, згоду на збір та обробку персональних даних, копії документів про вищу освіту, наукові ступені і вчені звання, копію паспорта та трудової книжки, список друкованих праць і винаходів, завірених у встановленому порядку.

Строк подання заяв – два місяці з дня опублікування оголошення.

Документи необхідно надсилати на адресу Міністерства освіти і науки. Телефони для довідок: 481-32-35.

Як відомо, посаду президента Києво-Могилянської академії до лютого 2014 року обіймав міністр освіти і науки України Сергій Квіт.

Освіта.ua
08.09.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
чотарко
а не "слабо" міністерству зробити сайт інформаційний "Конкурс" для керівників ВНЗ, деканів і завкафедр? Чи "ручний режим" і підкилимність зручніші?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!