Одеські ректори хочуть знову бачити Ківалова в Раді

Рада ректорів вузів Одеського регіону підтримала висунення Ківалова кандидатом в депутати ВР

Одеські ректори хочуть знову бачити Ківалова в Раді

Рада ректорів вищих навчальних закладів Одеського регіону одноголосно підтримала висунення кандидатом у народні депутати свого колеги - президента Національного університету "Одеська юридична академія" Сергія Ківалова, повідомляє Репортер.

Відповідне рішення було прийнято 4 вересня під час засідання ради в Національній академії харчових технологій.

За словами голови Ради ректорів Одеського регіону Сергія Степаненка, на порядку денному було три актуальних питання: обговорення навчального процесу вузів на осінь; обговорення звернення до Міносвіти про порядок імплементації закону "Про вищу освіту" та питання підтримки висунення кандидатом в депутати представника юридичної науки Одеського регіону.

"Рада ректорів сьогодні одноголосно підтримала висунення Сергія Ківалова кандидатом в депутати по 135-му округу Одеси, по Приморському району, - сказав Степаненко. - Ми вже мали можливість неодноразово переконатися, що він успішно відстоює в парламенті інтереси науки, зокрема - Одеського регіону, інтереси одеситів. Тому ми підтримуємо рішення Сергія Ківалова знову стати народним депутатом".

Освіта.ua
07.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мати Героя
Мабуть одеські ректори вмить забули, що їх сотоварищь Ківалов співучасник злочину проти України, разом із своїм екс-патроном Януковичем, котрий Україну зрадив і примітивно здав Путіну в самісіньке пекло, кинув Україну у важку криваву війну. Нехай би ті ректори їх дружини зазнали того горя, зазнали тієї безпорадності та спустошеності, яких зазнали українські матері, батьки, котрі втратили своїх синів, дітей, годувальник і яке життя чекає на цих батьків після поховання. Думаю далі говорити про кандидатуру невігласа Ківалова не має сенсу...
Геннадий
Для Мати Героя: мой сосед контуженный афганец. Из военкомата не раз слышал: "Я вас туда не посылал". С нынешними "героями" будет та же музыка. Может тогда дойдет до матерей и отцов, что их дети сделали со страной в 2014 году. Вот тогда и будет "безпорадність та спустошенність", а сейчас только злоба и ненависть.
:(
Увы,в истории уже было не одно "потерянное поколение".боюсь,они попросту не смогут вернуться к нормальной,мирной жизни после войны.такое нередко сейчас бывает и с военными США после выведения американских войск из горячих точек,люди просто не могут адаптироваться,даже преступность в некоторых штатах возрастает.
Джокер Джокеров
Для Мати Героя: Может хоть кто-то в новом Верховном Совете будет РЕАЛЬНО ПРЕДСТАВЛЯТЬ ИНТЕРЕСЫ ЖИТЕЛЕЙ ЮГА И ВОСТОКА УКРАИНЫ и не допустит распространения политических репрессий и сверхпатриотической заразы (в плохом смысле этого слова) которые с каждым днем набирают оборотов! было бы очень неплохо, если бы подобных кандидатов в нардепы было побольше!
Коментувати
патріот
Мерзотники,коли вже ви нажретесь,нап,єтеся крові українців ?Його гнати треба з держави відібравши всю власність його і доньки.Якщо оберуть до ВР,тоді майдан і смерті патріотів були даремними!
Діти-квіти
Тут бачу один вихід- стрибати і співати гімн. Якщо не допомагає- повторити це знову. поцтріотам допомагає
Джокер Джокеров
Для патріот: такими ж даремними як і твій патріотизм, який більше схожий на невиліковну хворобу на яку півкраїни захворіло!!
Коментувати