Гриневич: Ми не маємо права змарнувати шанс

Голова освітнього комітету ВР Лілія Гриневич взяла участь у відкритті пам’ятника Небесній Сотні у Києві

Гриневич: Ми не маємо права змарнувати шанс

Голова парламентського комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич вважає, що держава не має права змарнувати шанс, який вибороли своїм життям Герої Небесної Сотні. Про це вона сказала під час освячення пам’ятника на честь Небесної Сотні, що відбулося 3 вересня на території Національного педагогічного університету ім. Драгоманова.

"Нам з вами доля випала така - жити в час, який буде вписаний у шкільні підручники історії. Ми живемо в цей час, а Небесна Сотня і ще сотні наших українських патріотів віддали в цей час найцінніше - своє життя. І ми не маємо права змарнувати той шанс для України, який вони вибороли для нас своїм життям", - наголосила Гриневич.

Козацький Хрест на честь Героїв Небесної Сотні відкривав та освічував Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату, Святіший Патріарх Київський і всієї Руси – України Філарет.

До присутніх також звернувся, ректор Національного педагогічного університету Драгоманова Віктор Андрущенко. У заході взяли участь відомі релігійні діячі, діячі науки і техніки, представники культурної інтелігенції.

Освіта.ua
04.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Як кажуть в народі: " Чим би дитина не тішилась, аби не в АТО"
Табачник
Шановний ректор у свій час понавідкривав багато пам’ятників і Леніну, і Марксу, а тепер і хрест з Філаретом біля корпуса поставив... Кому війна, а кому додаткові кроки по вилизуванню влади!
Вчитель
Страна бесконечной говорильни