Студентам з Донбасу нададуть місця у гуртожитках

Керівники вищих навчальних закладів мають поселяти студентів з Донбасу першочергово

Студентам з Донбасу нададуть місця у гуртожитках

Студентів, які переведені на навчання з вищих навчальних закладів Донецької та Луганської областей мають поселяти до гуртожитків першочергово. Про це повідомляється у листі Міністерства освіти і науки України щодо розміщення студентів у гуртожитках вищих навчальних закладів.

"У зв’язку з суспільно-політичною ситуацією, яка склалась у окремих населених пунктах Донецької та Луганської областей, АР Крим, а також численними зверненнями щодо проблем, які виникають під час організації поселення у гуртожитки студентів, переведених на навчання з вищих навчальних закладів, розташованих на цих територіях, Міністерство звертає увагу керівників вищих навчальних закладів на необхідність першочергового поселення у гуртожитки зазначеної категорії студентів та просить взяти під особистий контроль оперативне вирішення всіх проблемних питань", - наголошується у листі Міносвіти.

"За необхідності рекомендуємо використовувати для поселення студентів, переведених на навчання з вищих навчальних закладів, розташованих в Донецькій, Луганській областях та АР Крим, гуртожитки професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, розташованих у відповідному населеному пункті", - зазначили в освітньому відомстві.

Раніше Міністерство освіти і науки звернулось до керівників вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації з проханням неухильного дотримання норм законодавства при виплаті стипендій студентам регіону.

Освіта.ua
01.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
грымза
Не верьте.Студентам в Полтавском мед. Из Донбасса отказано в обшежитии.Хороший получаетса бюджет если за квартиру в месяц платить 3 тыс.гривен.не....себе бюджет в сумму 30000 гривен в год получаетса.В харьковском фарме в комнате 8 человек.Это как ?
я
Для грымза: Если Вы будете таким грамотным врачом, как грамотно пишете, то Вас вообще нужно из вуза выгнать, а какой-то умный ребенок должен учиться на контракте, потому что вас, донецких, на бюджете учать, еще и недовольные условиями - едьте в Россию, там вас ждут!!!
Геннадий
Для я: не напрягайся ты так. Крымчанам тоже кричали: "Чемодан, вокзал, Россия!" По последним слухам (ты помнишь откуда я?) Донбасс уезжает туда же вместе с вокзалом.
яяя
Для я: сука рот закрой!
Коментувати