Osvita.ua Вища освіта У ЛНУ стартувала конференція NANO-2014
У ЛНУ стартувала конференція NANO-2014

Захід присвячений новітнім світовим досягненням у нанонауці та нанотехнологіях

У ЛНУ стартувала конференція NANO-2014

У рамках проекту Сьомої Рамкової Програми Нанотвінінг 27 серпня у Львівському національному університеті імені Франка відбулося відкриття ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Нанотехнології та наноматеріали» (NANO-2014), організаторами якої є Інститут Фізики Національної академії наук України спільно з Тартуським Університетом, компанією European Profiles A.E., Туринським Університетом, Університетом П’єра і Марії Кюрі та ЛНУ Франка.

Понад 350 провідних науковців і спеціалістів із нанотехнологій з України, Польщі, Німеччини, Франції, Італії, Сполученого Королівства, Австрії, Туреччини, Ірану взяли участь в обговоренні актуальних проблем розвитку нанотехнологій у різних країнах світу та перспектив застосування їхнього досвіду в Україні.

Конференція триватиме до 30 серпня 2014 року і буде сфокусована на найновіших досягненнях у нанонауці та нанотехнологіях і стимулюватиме плідні дискусії між науковцями та дослідниками з країн світу. Програма конференції передбачає проведення пленарних і секційних засідань, представлення та огляд стендових доповідей.

Учасники наукового заходу обговорять проблемні питання за такими тематичними напрямами: мікроскопія нанооб’єктів, нанокомпозити та наноматеріали, наноструктуровані поверхні, нанооптика та нанофотоніка, наноплазмоніка та підсилена коливальна спектроскопія, нанобіотехнології та нанохімтехнології.

Освіта.ua
28.08.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!