У ЛНУ стартувала конференція NANO-2014

Захід присвячений новітнім світовим досягненням у нанонауці та нанотехнологіях

У ЛНУ стартувала конференція NANO-2014

У рамках проекту Сьомої Рамкової Програми Нанотвінінг 27 серпня у Львівському національному університеті імені Франка відбулося відкриття ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Нанотехнології та наноматеріали» (NANO-2014), організаторами якої є Інститут Фізики Національної академії наук України спільно з Тартуським Університетом, компанією European Profiles A.E., Туринським Університетом, Університетом П’єра і Марії Кюрі та ЛНУ Франка.

Понад 350 провідних науковців і спеціалістів із нанотехнологій з України, Польщі, Німеччини, Франції, Італії, Сполученого Королівства, Австрії, Туреччини, Ірану взяли участь в обговоренні актуальних проблем розвитку нанотехнологій у різних країнах світу та перспектив застосування їхнього досвіду в Україні.

Конференція триватиме до 30 серпня 2014 року і буде сфокусована на найновіших досягненнях у нанонауці та нанотехнологіях і стимулюватиме плідні дискусії між науковцями та дослідниками з країн світу. Програма конференції передбачає проведення пленарних і секційних засідань, представлення та огляд стендових доповідей.

Учасники наукового заходу обговорять проблемні питання за такими тематичними напрямами: мікроскопія нанооб’єктів, нанокомпозити та наноматеріали, наноструктуровані поверхні, нанооптика та нанофотоніка, наноплазмоніка та підсилена коливальна спектроскопія, нанобіотехнології та нанохімтехнології.

Освіта.ua
28.08.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів