Уряд врегулював питання кримських контрактників

Завершення 2013/2014 навчального року для них здійснюється на безоплатній основі

Уряд врегулював питання кримських контрактників

20 серпня 2014 року на засіданні Уряду прийнято розпорядження КМУ «Про деякі особливості переведення студентів вищих навчальних закладів, що розташовані на тимчасово окупованій території України, у період з березня по червень 2014 року».

Згідно з розпорядженням, задля забезпечення захисту прав студентів, які навчалися за кошти фізичних та юридичних осіб (на контракті) у кримських ВНЗ та були переведені до ВНЗ державної та комунальної форми власності на материковій частині України, у період з березня по червень 2014 року, завершення 2013/2014 навчального року здійснюється на безоплатній основі.

Продовження навчання з 1 вересня 2014 року цих студентів на території інших регіонів України здійснюватиметься з урахуванням положень частини 12 статті 7 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України».

Слід зазначити, що протягом березня–червня цього року 1500 студентів, які навчалися у вищих навчальних закладах, розташованих на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя були переведені для продовження навчання до 126 вищих навчальних закладів, розташованих на материковій частині України.

Освіта.ua
21.08.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів