Osvita.ua Вища освіта Квіт: ми думаємо про перспективи та зміни (відео)
Квіт: ми думаємо про перспективи та зміни (відео)

Міністр ще раз підкреслив важливість нового Закону "Про вищу освіту"

Квіт: ми думаємо про перспективи та зміни (відео)

Міністр освіти Сергій Квіт відповів на ряд актуальних питань сьогодення пов'язаних з проблемами вступників з Криму, правовою оцінкою роботи попереднього міністра освіти та баченням Другої світової війни. Відео: www.hromadske.tv

Освіта.ua
06.08.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
bez-nicka
Пане Міністре. ПИТАННЯ Щодо автономії ВНЗ та їх можливостей здійснювати власну освітню політику: Досі діє наказ №642 від 9.07.2009, яким на іноземну мову на немовних (нелінгвістичних) факультетах виділено лише 5 кредитів ECTS (включно з самостійною роботою студентів). Це фактично 1–1,5 років навчання. Тепер на старших курсах англійської мови фактично немає але саме на 3–4 курсах студенти повинні знати свій фах досконало і використовувати іноземну як фахову, як глобальну наукову. Керівництво ВНЗ нічого не робить , щоб збільшити ці обсяги. У контексті сказаного зазначу, що в Європі цей обсяг становить 240-280 годин аудиторної роботи!!! ЗАПИТАННЯ: Чи зробить щось МОН щоб виправити цю ситуацію, чи усе віддано на відкуп "автономії" ВНЗ.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!