Літній набір в Школу помічника народного депутата
PR

Навчальний курс створено для тих, хто прагне стати помічником народного депутата

Літній набір в Школу помічника народного депутата

24-27 липня відбудеться навчання в Школі помічника народного депутата. Навчальний курс створено для тих, хто прагне стати помічником народного депутата та тих, хто вже ним є.

Лекторами школи є народні депутати України Володимир Литвин, Леся Оробець, Олег Ляшко, Сергій Власенко, Андрій Шевченко, Інна Богословська, міністр економічного розвитку та торгівлі України Павло Шеремета, політтехнологи Сергій Гайдай, Володимир Грановський, Костянтин Бондаренко, спеціалісти в сфері реклами та піару Ірина Сєрова, Олена Деревянко та інші.

Під час курсу слухачі ознайомляться зі специфікою роботи помічника народного депутата, дізнаються, як працює Верховна Рада України, як використати роботу помічника в побудові власної політичної кар’єри. В результаті навчання учасники школи познайомляться з найвпливовішими людьми України і отримають можливість працювати з ними. Багато випускників школи вже працюють помічниками народних депутатів.

Усі студенти Літнього курсу потраплять на 2-ох тижневе стажування: 25 чоловік – у Верховну Раду України (за умовами конкурсу), інші – у політичні штаби партій. Усі студенти курсу будуть внесені по резерву політичних кадрів та будуть задіяні під час виборів та реалізації інших політичних проектів, отримають відкриті вакансії Школи. Випускники школи вже пройшли стажування у народних депутатів України: Олега Ляшка, Миколи Катеринчука, Інни Богословської, Ростислава Павленка, Андрія Шевченка, Оксани Калетник та інших.

Вартість навчання: 1900 грн. Зареєструватись для участі та ознайомитись з програмою детальніше можна на сайті: http://assistant-school.org.ua/. Контакти кураторів: Катерина (066) 749-81-76, Лілія (095) 14-222-38.

Освіта.ua
15.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Денис
За це ще платити треба? Lol. Їм є кого і так вчити. Члени з недозаборонених партій регонів і совку повинні бути першими в черзі на навчанні в якості курсу перевиховання під час відбування тюремного строку.
Розум Дениса
Для Денис: Ляшко- це ваше майбутнє, ви гармонійно доповните один одного
Коментувати