Місця за мобілізованими студентами буде збережено

Верховна Рада прийняла зміни до законів, які дають гарантії для мобілізованих студентів

Місця за мобілізованими студентами буде збережено

Рада прийняла зміни до законів, які дають гарантії для мобілізованих студентів, аспірантів і педагогічних та науково-педагогічних працівників. Про це повідомляє інтернет-видання INSIDER.

Зокрема, шляхом внесення змін до Закону "Про освіту", встановлено освітні, соціальні та матеріальні гарантії для студентів, курсантів, слухачів, стажистів, клінічних ординаторів, аспірантів, докторантів, які у зв’язку з проведенням мобілізації були призванні для проходження військової служби до Збройних Сил України та інших військових формувань.

Таким чином, зазначені особи мають право на відстрочку на складання екзаменаційної сесії та державної атестації в навчальних закладах на період проходження військової служби за призовом.

Крім того, згідно зі змінами до закону "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", студенти та аспіранти, що навчаються на денній формі навчання, не підлягають призову на військову службу під час мобілізації.

Відповідний законопроект, зареєстрований за №4889, підтримали 250 депутатів.

Освіта.ua
04.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Славянец
Мрази,чтоб они все повыздыхали,чтоб ответили за каждую каплю крови,пролитую на нашей земле,чтоб их дети стыдились своих отцов.не забудем,не простим!
Геннадий
Для Славянец: это только начало. Потом будут медальки, ордена, льготы, пенсии и т.д. и т.п. Патриот по-украински - это человек, который радуется когда горит дом соседа, а потом объясняет сыну, что печеная картошка не удалась, так как угли на пепелище плохого качества.
Славянец
БУДУТ ордена?!они уже есть,порошенко утвердил на днях "орден небесной сотни"!куда мы катимся,где человечность в людях в конце-концов?
Иван
Человечность второго мая умерла.
Коментувати