Студенти з Донбасу зможуть залишитися у гуртожитках

Міністр освіти Сергій Квіт звернувся до ректорів з проханням не виселяти з гуртожитків студентів з Донбасу

Студенти з Донбасу зможуть залишитися у гуртожитках

Міністерство освіти і науки просить керівників вищих та професійно-технічних навчальних закладів усіх форм власності та підпорядкування забезпечити проживання студентів з Донбасу у гуртожитках під час літніх канікул. Відповідний лист підписав міністр освіти Сергій Квіт.

"Зважаючи на напружену суспільно-політичну ситуацію, що склалася в окремих населених пунктах Донецької та Луганської областей, з метою безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу, прошу, у разі звернення студентів (учнів) з цих регіонів, які навчаються у вищому (професійно-технічному) навчальному закладі, забезпечити продовження їхнього проживання в гуртожитках під час літніх канікул", - йдеться у листі міністра освіти і науки України до ректорів вищих навчальних закладів.

Освіта.ua
25.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Родитель
У нас нашлось кому детей выселить! ДНРовцы захватили 1 и 3 общежития ДонНУ, всех студентов собрали в 4. А дети когда уезжали в июне не смогли даже все вещи забрать, все зимнее в комнатах оставляли. А забрать не у всех возможность есть. Под пули не поедешь. Их там (ДНР) больше тысячи, да и Донецке неспокойно. Вот и не выселяйте!!!
абітурієнт
Нехай живуть, але слідкують за чистотою і не шкодять меблі.