У МОН розробили закон "Про післядипломну освіту"

Проектом передбачено унормування механізмів функціонування післядипломної освіти

У МОН розробили закон "Про післядипломну освіту"

У Міністерстві освіти і науки завершено роботу над проектом Закону України "Про післядипломну освіту". Про це повідомляє прес-служба освітнього відомства.

За повідомленням МОН участь у розробці законопроекту взяли провідні експерти у сфері післядипломної освіти, представники закладів післядипломної освіти, міністерств, керівники структурних підрозділів Міносвіти, науковці Національної академії педагогічних наук тощо.

Законопроектом вперше передбачено унормування механізмів функціонування післядипломної освіти, її структури і форм, статусу навчальних закладів, установ, що надають освітні послуги в системі післядипломної освіти, працівників закладів післядипломної освіти, а також визначено коло осіб, на яких розповсюджується дія зазначеного Закону.

Законопроект розроблено на виконання Плану заходів щодо реалізації у 2013 році положень Стратегії державної кадрової політики на 2012-2020 роки, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2013 р. № 229.

Ознайомитися з доопрацьованим проектом Закону України "Про післядипломну освіту" можна на сайті Міністерства освіти і науки за наступним посиланням.

Освіта.ua
11.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Pasha Bagnat
Ви випускник і у Вас є диплом бакалаврату чи спеціалітету ? Ще не визначились куди далі подавати документи ? У Вас є чудова можливість влитись в чудовий колектив, поступивши на магістратуру за напрямком «Консолідована інформація». Можливі варіанти вступу на бюджет. Не впустіть свій шанс! Детальна інформація тут: http://citzi.vntu.net/edu-ki/ та тут: [email protected].
нік
перечитала відгуки - погоджуюсь 100%!!!! Всі ці курси підвищення кваліфікації - непотрібні витрати з державного бюджету! Згадую, 20 років тому кількість працівників в ІППД і зараз - жах! Те ж саме і в упр. освіти. Ну хоть хтось може назвати, яка користь від цих осіб? ЛІКВІДАЦІЯ!!!!!!!
Вчитель
Інститути підвищення - ЖОДНОМУ вчителю не принесли користі, хіба що відпочинок від школи. Це купа нікому непотрібних паперів, це видимість "титанічної" роботи, застарілі 20-річної давності лекції. Якби прибрати ці інститути, та порахувати, скільки коштів з"їдали інститути, курси, командировочні, то на ці гроші в кожному б кабінеті кожної школи стояли б уже і мультимедійки, і бібліотеки були б літературою завалені. А так - проїдання коштів на державному рівні. Всі бачать - і ніхто нічого не робить.
SERGEY
ЯК ВИ ТАКІ ПОСТРАДЯНСЬКІ ОСОБИ ЯКІ ХОЧУТЬ ЗНОВУ ЗАГОНЯТИ ВЧИТЕЛІВ У СОВЕЦЬКУ ЯМУ - ЗРОЗУМІЙТЕ ОДНЕ (ТУГОДУМИ) ЯК ЩО ТИ ЗАКІНЧИВ ПЕД.ІН. ТО ТИ ВЖЕ ВЧИТЕЛЬ І ПО ЖИТТЮ НЕ ПОТРІБНО ПІДВИЩУВАТИ ВИДУМАНУ ВАМИ КВАЛІФІКАЦІЮ МИ ВЖЕ ВЧИТЕЛІ І ПОСТІЙНО САМІ РОЗВИВАЕМОСЯ ЗАВДЯКИ З СПІЛКУВАННЯМ З ДІТЬМИ А НЕ З ІНСТИТУТОМ ПІДВИЩЕННЯМ ЯКОЇСЬ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЕ НІЧОГО ДО СЬОГО ДЕННЯ НЕ ДАЮТЬ І НЕ МОЖУТЬ ДАТИ ПРОПОНУЮ ЗАОЩАДИТИ ДЕ КІЛЬКА СОТЕНЬ МЛН ГРИВЕНЬ НА ДАРМОЇДАХ ЯКИХ ВИ ОТРИМУЄТЕ ЗА НАШІ КОШТИ Я ДУМАЮ НОВА ВЛАДА СХАМЕНЕТЬСЯ І БУДЕ ПРАЦЮВАТИ ПО НОВОМУ ТА ВІДМІНИТЬ ЦЕ ПРИНИЖЕННЯ ВЧИТЕЛІВ ЯК АТЕСТАЦІЯ ТОМУ ЦЕ Є ЗНУЩАННЯ НАД ВЧИТЕЛЕМ ЗІ СТОРОНИ АДМІНІСТРАЦІЇ ВСІХ РАНГІВ ............
Мария
Для SERGEY: 100%. Давно нужно упразднить дармоедов. Оставить только министерство,все документы можно сейчас пересылать электронной почтой,если нужно. А вообще все структуры,стоящие над школой,просто мешают работать простому учителю. Школа превратилась в какое-то статбюро,ежедневно пишущее каждый день какие-то отчёты,анализы и другой бред,который не направлен на улучшение знаний детей,а только отвлечение от нормальной учебной работы.
Коментувати
Vladislav Smirnov
УКРАЇНСЬКА ОСВІТА: УНИЗ ПО СХОДАХ. 15 травня 2014 року опублікований третій випуск рейтингу Universitas 21, який оцінює національні системи вищої освіти. Автори дослідження обробили по 24 показника (4 напрямки) даних, наданих 50 країнами світу. Що радує? За рівнем кваліфікації викладацького складу Україна все ще посідає високе 14-е місце. Що незрозуміло? Звідки беруться ці фахівці високої кваліфікації? Заслуга вищої школи України тут, очевидно, мінімальна, тому що за індексом, що оцінює академічне освітнє середовище, ми перебуваємо аж на 43-їй позиції. Що засмучує й тривожить? У підсумковому рейтингу-2014 Україна посідає мало почесне 42-е місце, втративши у порівнянні з 2013-м роком відразу 7 (сім!) позицій. У першій десятці - США, Швеція, Канада, Данія, Фінляндія, Швейцарія, Нідерланди, Велика Британія, Австралія й Сінгапур. Чи врятують ситуацію нові Закони?
Сільська школа
Для Vladislav Smirnov: Війна показала,що Україна без армії, ЩО покаже Україну без освіти? (Як середньої,так і вищої в першу чергу) Жаль.... КОРУПЦІЯ з низу до самого верху............
можливо й так
Для Сільська школа: Ще 20 років життя.
Коментувати
макуха
совкова система....набридло.....
можливо й так
Інститут післядипломної освіти. НІяк не збагну - навіщо він? Чи не доцільніше МЕНІ мати можливість просто поїхати, чи то піти до колеги в робочому порядку на її уроки щоби подивитись? Чи не доцільніше МЕНІ запросити колегу поивитись на те, що в мене виходить краще, а що ні? Чи не корисніше МЕНІ, а отже - моїм УЧНЯМ саме такий варіант роботи, а не відпочинок на курсах та зустріч із людиною, яка робить те саме, що й я, тільки на ВІДКРИТОМУ уроці прагне впихнути все. З іншого боку, поки я на курсах, мої уроки читає хто вийде, а отже користі з них немає.
ніна
на курси при нашому криворізькому педі ми повинні в перший день!!! вже надати курсову роботу. і не дай боже, якщо там не так стоїть крапка в переліку використаної літератури. це жах! робота не достойна. про якість лекцій - більшість приходяять з тими, які я прослухала, навчаючись у давні часи. зато відгук про курсову - на повну!іновації - а це ми повинні поділитися досвідом роботи. а в цьому році треба було і уроки відчитати, і в другу зміну на курси добиратися. що знав - з тим і залишився.
Сільська школа
Такої ж думки,що і Тетяна: один в один,хоч і інший регіон.А ректор ІППО взагалі відношення до освіти не має.
Татьяна
Красивый проект. Может хоть что-то изменится,например, в Харьковской академии непрерывного образования. Лекции читают 15 -летней давности (подруга 3 -й раз повышала квалификацию,лекции слово в слово те же). Инноваций -ноль. Практические занятия отсутствовали. Мультимедийка-не работала ( на ул. Светлой корпус). Единственное,углубила знания по ИКТ.На лекционных занятиях много "воды". Все,что услышала,легко можно было скачать из интернета. Вот так бы уроки в школе провести!Вывод подруга сделала,к сожалению, только один: пустая трата времени!
спочатку мама
Для Татьяна: +100%!!! А ещё интересно было бы посмотреть, как наши "ДОРОГИЕ" преподаватели из ХАНО без шпаргалок напишут контрольную, которую пишут простые учителя! Плюс стоимость курсов от 400 до 700 грн!? В ХАНО доже доллар "растёт"?
Наталия
А ще курси це викачка грошей.Незрозуміло,як при заробітній платі в 1600,я повинна заплатити 1000 грн за курси,і маючи нагрузку 14,5 годин,відпрацювати за свої ж гроші по 8 годин 5 днів на тиждень(два тижні)
Коментувати