Екс-регіонала відсторонено від керівництва в НАУ

Міністр освіти і науки відсторонив Максима Луцького від виконання обов’язків ректора НАУ

Екс-регіонала відсторонено від керівництва в НАУ

Міністр освіти і науки Сергій Квіт відсторонив Максима Луцького від виконання обов’язків ректора Національного авіаційного університету. Про це йдеться у відповідному наказі МОН.

Виконання обов’язків ректора Національного авіаційного університету з 6 червня 2014 року покладено на проректора з наукової роботи Володимира Харченка.

Харченко виконуватиме обов’язки ректора на строк тимчасової непрацездатності ректора НАУ Миколи Кулика.

Як відомо, 4 червня журналіст "Свідомо" Максим Опанасенко, з посиланням на першого заступника міністра освіти Інну Совсун, повідомив про призначення екс-нардепа від Партії регіонів Луцького на посаду в.о. проректора НАУ. При цьому, за словами Совсун, це призначення - справа рук ректора університету.

Максим Луцький у Верховній Раді України VI скликання очолював Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти та є кумом екс-міністра освіти і науки Дмитра Табачника.

Освіта.ua
10.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Небайдужий
В. о. ректора КДІДПМіД Салімов Ринат (вже чотири роки в. о.) з тієї ж компанії. Колектив чекає на оголошення конкурсу. Реакції немає. Салімов ще має свої ниточки в МОН. Його тактика загравання принизлива. Чому видаляєте коментарі?
Геннадий
Бей донецких?