Виші Донбасу достроково завершують навчання

Проведення літньої екзаменаційної сесії для студентів І-ІІІ курсів буде перенесено на вересень

Виші Донбасу достроково завершують навчання

Міністерство освіти і науки України, беручи до уваги надзвичайні події, які відбуваються в окремих районах Донецької та Луганської областей, та зважаючи на проведення АТО рекомендує керівникам вищих навчальних закладів у містах Донецької та Луганської областей достроково завершити навчальний процес для студентів усіх форм навчання.

Відповідний лист отримали усі керівники вищих навчальних закладів усіх форм власності та підпорядкування Донецької та Луганської областей.

Відповідно до рекомендацій МОН, літня екзаменаційна сесія 2013/14 навчального року у зазначених вищих навчальних закладах для студентів І-ІІІ курсів має бути перенесена на вересень 2014 року.

Для студентів-випускників 2014 року освітньо-кваліфікаційних рівнів молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста та магістра міністерство рекомендує організувати проведення державної атестації або складення державних екзаменів та захистів дипломних, магістерських робіт, використовуючи дистанційну форму в режимі он-лайн конференції.

З метою забезпечення видачі документів про освіту державного зразка випускникам 2014 року, Міністерство освіти і науки просить керівників вишів невідкладно оформити остаточне замовлення на виготовлення документів про освіту та укласти відповідну угоду з Державним підприємством "Інфоресурс" для їх оперативного виготовлення.

Як відомо, наприкінці травня Міністерство освіти і науки запропонувало Департаментам освіти і науки Донецької та Луганської областей відмовитися від проведення державної підсумкової атестації у школах регіону, у разі відсутності умов для її проведення.

Освіта.ua
04.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Mr. Hvost
"рекомендує", так что ДПИшники, особо не надейтесь)
Веселый Роджер
Для Mr. Hvost: в ДонНАСА тоже нет надежды)
Коментувати