МОН запрошує на круглий стіл з гендерних питань

Міносвіти запрошує на круглий стіл "Впровадження гендерних підходів у систему вищої освіти України"

МОН запрошує на круглий стіл з гендерних питань

17 червня 2014 року Міністерство освіти та науки України в партнерстві з Всеукраїнською мережею центрів гендерної освіти у ВНЗ та Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні проведуть круглий стіл "Впровадження гендерних підходів у систему вищої освіти України". Про це повідомили у прес-службі МОН.

На заході буде презентовано майже трирічний досвід спільної системної діяльності членів Всеукраїнської мережі у напрямі впровадження гендерного підходу в систему вищої освіти, а також гендерні ініціативи різних вищих навчальних закладів України.

У Міністерстві освіти і науки зазначають, що робота Мережі центрів гендерної освіти у ВНЗ сприяє поширенню толерантності, зменшує соціальне напруження, надає можливість навчити майбутніх спеціалістів з різних сфер в своїй професійній діяльності брати до уваги ґендерний чинник та приймати рішення з його врахуванням, що дозволяє більш ефективно використовувати матеріальні й людські ресурси, покращити послуги та якість життя, а отже сприяє сталому розвитку країни.

Бажаючим взяти участь у заході необхідно до 12 червня надіслати повідомлення на електронну адресу gender.museum@gmail.com з поміткою в темі «Участь у круглому столі».

Освіта.ua
04.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів