Уряд відмовився від злиття трьох аграрних вишів

Рішення про об’єднання вишів було ініційоване попередньою владою з метою заволодіння їх майном

Уряд відмовився від злиття трьох аграрних вишів

Кабінет Міністрів скасував розпорядження № 876 від 7 листопада 2012 року, згідно з яким мали бути об’єднані Харківський національний аграрний університет ім. Докучаєва, Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Василенка та Харківська державна зооветеринарна академія у один Слобожанський державний аграрний університет. Про це повідомили у прес-службі Міністерства аграрної політики та продовольства.

За словами профільного міністра Ігоря Швайки, рішення попереднього уряду про злиття вищих навчальних закладів мало на меті заволодіння майном цих університетів.

"Розпорядження про об’єднання харківських агроуніверситетів було ініційоване попередньою владою і мало на меті заволодіння нерухомістю та землями університетів без огляду на те, що об’єднання трьох абсолютно різних за профілями та розташуванням вишів загальмувало б їхній розвиток. Скасування цього розпорядження підтримали інші члени Уряду. Зокрема, міністр освіти і науки Сергій Квіт підкреслив, що будь-які зміни повинні бути систематичними, а не робитися під якісь гарні землі або під елітну нерухомість", - зауважив Ігор Швайка, коментуючи рішення Уряду.

Раніше міністр аграрної політики та продовольства Ігор Швайка під час зустрічі з харківськими студентами та викладачами, враховуючи їхню позицію, запевнив, що зробить все можливе, аби не допустити злиття аграрних вишів.

Освіта.ua
28.05.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Mariia_K
Есть отличная возможность поступить в магистратуру на актуальную и классную специальность "Консолидированная информация" в ВНТУ. Для этого нужно иметь диплом бакалавра или специалиста. Совершенно не имеет значения какую специальность и ВУЗ заканчивали, главное желание! (можете пройти по ссылке http://citzi.vntu.net/edu-ki/ или https://vk.com/ksi_vntu)