У Києві відбудеться літня школа «Право у Німеччині»

Курс вдосконалення німецької для правників та вивчення європейського та німецького права

У Києві відбудеться літня школа «Право у Німеччині»

Факультет правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Школа Німецького Права, заснована Гейдельберзьким університетом, університетом м. Майнц та Ягеллонським університетом, спільно з DAAD запрошують до участі в літній школі «Право в Німеччині», яка відбудеться 23.06.–11.07.2014 у Києві. До участі в Літній школі запрошуються викладачі, аспіранти та студенти старших курсів вищих юридичних навчальних закладів та юридичних факультетів ВНЗ України та сусідніх країн (конкурсний відбір).

У зв’язку з тим, що робочою мовою Літньої школи є німецька, від учасників вимагається рівень володіння нею не нижче за Mittelstufe. Літня школа проводиться в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

Протягом першого тижня учасникам буде запропонований курс вдосконалення німецької мови для правників. Наступні два тижні будуть присвячені вивченню європейського та німецького права. Заняття будуть проводитись професорами та викладачами Гейдельберзького університету, університету м. Майнц (Німеччина) та Інституту німецького права Ягеллонського університету (Краків, Польща).

Після закінчення Літньої школи, за умови успішного складання підсумкового іспиту, видається Сертифікат.

Участь в Літній школі є безкоштовною. Кінцевий термін подання аплікацій - 06 червня 2014 року. Інформація про Літню школу та анкета розміщені за посиланням.

Освіта.ua
24.05.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марина Вікторівна
Всі збірники завдань та відповіді 11 клас: http://vk.cc/2BwMTR