Osvita.ua Вища освіта Оголошено конкурс на посади директорів коледжів і технікумів
Оголошено конкурс на посади директорів коледжів і технікумів

У конкурсі можуть брати участь громадяни, які мають повну вищу освіту, відповідну підготовку та стаж

Оголошено конкурс на посади директорів коледжів і технікумів

Міністерство освіти і науки України оголошує конкурс на зайняття посад директорів Великоанадольського лісового коледжу, Державного вищого навчального закладу "Миколаївський політехнічний коледж", Полтавського будівельного технікуму, Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. Шкрібляка.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають повну вищу освіту, відповідну підготовку та стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах відповідного профілю не менш як п’ять років.

Строк подання заяв – місяць із дня опублікування оголошення.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, мають подати наступні документи: заяву, особовий листок з обліку кадрів з фотографією, автобіографію, згоду на збір та обробку персональних даних, копію паспорта та трудової книжки, копії документів про вищу освіту, наукові ступені та вчені звання, список друкованих праць і винаходів, завірених у встановленому порядку.

Документи необхідно надсилати на адресу: 01135, м. Київ–135, проспект Перемоги, 10, Міністерство освіти і науки України. Телефони для довідок: 481-47-92.

Освіта.ua
13.05.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!