Osvita.ua Вища освіта Ректори просять студентів та освітян прийти на вибори
Ректори просять студентів та освітян прийти на вибори

Спілка ректорів ВНЗ України закликає взяти найактивнішу участь у виборах Президента України

Ректори просять студентів та освітян прийти на вибори

Спілка ректорів вищих навчальних закладів закликає керівників, викладачів і студентів взяти найактивнішу участь у голосуванні на виборах, а також мобілізувати на вибори свої родини і своїх друзів. Про це йдеться у заяві спілки, що оприлюднена у вівторок 13 травня.

"Упродовж кількох місяців Україна переживає важкі часи, що ослаблює нашу країну в усіх сферах суспільного життя. Ще не згасли у пам’яті трагічні події в Криму, пов’язані з агресією Російської Федерації, а вже зараз твориться беззаконня на сході України. Агресори з чужої країни та скуплені сепаратисти тероризують, калічать і вбивають наших громадян, глумляться над українською символікою, намагаються порушити єдність українського народу і розділити нашу державу", - йдеться у заяві.

Ректори наголошують, що вища школа в усі часи історичного розвитку країни була прикладом цивілізованості і прогресивності у прийнятті доленосних рішень для свого народу і держави.

"Викладачі і студенти вищих навчальних закладів України у цих складних умовах мають об’єднатися навколо високого прагнення вибору європейських цінностей, адже кожен з нас розуміє, що освіта і наука можуть успішно розвиватися лише у відкритому глобалізованому суспільстві. Саме ви - багатомільйонна академічна спільнота - маєте стати переконливим прикладом для всього українського народу у виборі цивілізаційного напрямку розвитку нашого суспільства і держави", - наголошують у Спілці ректорів.

У заяві підкреслюється, що позачергові вибори Президента України, які відбудуться 25 травня 2014 року є надзвичайно відповідальною подією для суспільства та майбутнього держави.

"Спілка ректорів вищих навчальних закладів України закликає керівників, викладачів і студентів університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів та училищ України взяти найактивнішу участь у голосуванні, мобілізувати на вибори свої родини і своїх друзів. Обирайте того кандидата на посаду Президента України, якому ви довіряєте і який забезпечить європейське майбутнє для вас, ваших рідних, близьких і для всієї країни", - йдеться у заяві.

"Пам’ятаймо, що лише наша згуртованість і відданість державі може зупинити ворога і принести мирне та заможне життя для українських громадян, байдужість буде на користь нашим недругам!", - наголосили у Спілці ректорів вищих навчальних закладів України.

Освіта.ua
13.05.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
А я согласен
Троляки и здесь! Или это коммуняки?И рыги с ними. Теперь они не пиарятся,как раньше,а откровенно гадят...А ректорский состав правильно призывает.Выборы должны состоятся,чтобы никому не повадно было вякать о легитимности.Выбор у нас не очень,но тот кто станет у руля должен понимать,чем может обернуться продажность,жадность и гbпертрофированyый эгоизм... Надо наводить порядок,очищать страну от диверсантов и заинтересованных в бардаке мразей.
Ігор
Для А я согласен: это и коммуняки и рыги и тролляки в одном моем лице, чтоб таких идиотов из науки и образования повыбрасывать как тебе подобные к.... баной матери
А я согласен
Хорошо хоть честно признался,что ты то самое триединое зло! И зря стараешься,я не в науке и не в образовании.Может именно потому,что там такие как ты,а не я,сейчас там такая глубокая *опа! Напакращувалы!
Коментувати
Учитель
В одесской области вообще в некоторых городах собирали бюджетников и настоятельно просили поддержать кандидата Тимошенко...демократия у нас теперь,знаете ли...
Ігор
Для Учитель: это позор для образовательной системы, которая априори должна быть вне политики!! Конвейер из кандидатов в Президенты в одном из ВУЗов Запорожья -очень "яркое" этому подтверждение! Мы то все на выборы придем!! ТОЛЬКО ВЫБОР БУДЕТ ПРОТИВ БЫДЛОМАЙДАНОВСКИХ МИНИСТРОВ!!
Коментувати
Ігор
Как же быстро, Сообщество ректоров становится карманным инструментом в руках Министерства. А подписи всех председателей областных советов ректоров вы не могли бы показать?? кто дал право расписываться за всех работников науки и высшего образования?? Кто дает право УПОТРЕБЛЯТЬ СЛОВА "враг", "агрессор", выражая якобы мнение ученых ВСЕЙ УКРАИНЫ??? Нет на вас Сулимы с Табачником, которые бы в вмиг надавали бы лещей тупым горе-ректорам, ложащимся под таких же горе-министров!! Позор!!!
Поддерживаю
Для Ігор: Молодци ректоры, как никто другой понимают. что только сейчас нужно поддержать власть, потому что майдан боролся именно за то, чтоб быдлосовков прогнать из образования. Потому что потом будет поздно, а люди проявляют гражданскую позицию. Именно европейские ценности, демократия помогут нам уничтожить врагов Украины. Осталось только мгновение- и мы будем с гордостью называть себя - украинцами, нужно только правильно проголосовать с сердцем, лучше красно-белого цвета.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!