Проректор ДонНУ закликає до сепаратизму, - МОН

Заклики проректора ДонНУ з виховної та соціальної роботи загрожують суверенітету країни

Проректор ДонНУ закликає до сепаратизму, - МОН

Міністр освіти і науки Сергій Квіт звернувся до ректора Донецького національного університету щодо службового розслідування дій проректора з виховної та соціальної роботи, яка розповсюджує сепаратистські заклики.

"До Міністерства освіти і науки України надходять численні звернення від студентів та освітянської спільноти Донеччини про дії Мармазової Тетяни Іванівни, проректора з виховної та соціальної роботи ввіреного Вам університету, з приводу розповсюдження нею сепаратистських закликів, що загрожують суверенітету, незалежності й територіальній цілісності України. Зазначені факти, поширені в засобах масової інформації, містять ознаки злочину, передбачені статтею 110 Кримінального кодексу України", - наголошує міністр.

У зв’язку з цим, Сергій Квіт рекомендував відсторонити Мармазову від виконання обов’язків проректора з виховної та соціальної роботи на період перевірки.

У Міністерстві освіти і науки повідомили, що копію листа надіслано до Служби безпеки України.

Освіта.ua
08.05.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина
Вы бы поменьше бросайтесь лозунгами:"Чемодан , вокзал , Россия ! " Крым уже вместе с "вокзалом"ушёл , так и остальную Украину растеряете из-за собственного нежелания слышать другое , отличное от вашего мнение . А министр ОБРАЗОВАНИЯ - доносчик и осведомитель СБУ , это..... Ну просто образец демократии ! Так ругаемый всеми Табачник такой мерзости себе не позволял !
семен
Шановний "діто-квітий", невже справді Януковича відсторонили, а він бідачисько для цього нічого не зробив? Невже сумуєте за ним в цій як ви пишете "єбіній ..."? Згоден, що в ці часи не все було юридично чисто, і це не красить нової, але таки перехідної, влади. Але чи юридично вивіреними були ці беззаконня, які чинила влдада тодішня? Треба нахиляти будь яку владу до чесності. А отримувати гроші з бюджету, та ще на такій теплій посаді і закликати до чогось там - це не те що не порядно, не чесно і не морально, це - незаконно. Але якщо ви із мармразіними - то що на це скажеш?
Діти - квітиД
Для семен: Після хунти я Януковича не просто оцінив, а готовий за нього голосувати. В Україні вибирають не між добрим і поганим, а між гіршим і ще гіршим. Так от хунта - це взагалі щось безбожне, на фоні їх навіть Янукович - це просто ангел. А щодо мармразіними- хочете мирної країни, навчіться сприймати іншу думку, навіть якщо вона вам не подобається.
?
На украинском языке? и такое?
скептик из Донецка
Знаем мы это иное мнение! И цену ему! В у.е. Из-за таких вот маразминых,уцепившихся за свои кормушки, и такие же как они,Донбасс сливают.С их поддержкой мразота,называющая себя ДНР,Оплот и т.п., превратила Донбасс в горячую точку.
Коментувати
Діти - квіти
От правильно Квіт говорить. як можна виступати проти чесної влади, яка законно відсторонила Президента Януковича, не відступивши ні на йоту від статей Конституції. А ці підлі , злі і нахабні сепаратисти не хочуть горіти заживо, як це прийнято в демократичній Україні. Ганьба вам сепаратисти, за єбіну Україну треба віддати тіло й душу, ну хоча б тіло. Не хочете, квіти поможуть.
проходя мимо
Для Діти - квіти: не нравится в украине? Так кто ж вас держит? Скатерью дорога...
Діти - квіти
От клятий москаль, ще на цій кацапюрській мові тявкає. А де слава Україні, героям слава. Ну нічого, щирі патрійоти научать вас спілкуватись державною мовою. Буде вам - на украине, пані Фаріон вами займеться особисто.
проходя мимо
Я добре спілкуюся і на українській мові , і з задоволенням інколи буваю і в Криму, і в Львові. Бо це - моя Країна, і головне її надбання щирі і чуйні люди. На якій мові вони б не говорили. До речі, я з Донецька.
Коментувати
Сергій
Зажрались. Выгнать ее с работы и запретить работать в сфере образования. Пусть идет попробует поработать с 8 до 5 где-нибудь на стройке. Моя позиция простая: В 1991 году за отделение голосовала? В 1996 году паспорт получала? До 8 тыс. зарплаты ежемесячно имела? Взятки брала и не морщилась? Отвечала в Университете за патриотическое воспитание? Зажралась! Хотела остаться при своих, ничего не делая? Как видим не в моральных ценностях и убеждениях дело. Их нет. От кормушки отталкивают нонишние порядки. Хлебное место терять не хочется. Возвысились: как же так, какие-то холопы мне боярине столбовой приказывать будуть. Да мне сам черт не брат! Зажрались! Гнать в шею! Бывший выпускник ДонГу, биофак.
Олександр
Для Сергій: Дякую, Сергію. Чесно і щиро. Не подобається, Чемодан - Вокзал - Росія.
скептик
И я,тоже как бывший выпускник экономфака,поддерживаю.Слава Україні!
Ігор
Каждый имеет право на свое мнение, если проректор ДонНУ высказывала его ВНЕ СТЕН УНИВЕРСИТЕТА, НА МИТИНГАХ, НИКОГО НЕ СКЛОНЯЯ К СВОЕЙ ПОЗИЦИИ, ТО ЧЕСТЬ ЕЙ И ХВАЛА!! В Запорожье в одном из университетов ректор в угоду новому руководству области запретил вешать баннер на 9 мая!! Моральный урод, как и вся новая власть и ЛИЧНО МНИСТР КВИТ! А вы, поющие ему тут славу, псевдодоценты и и псевдоучителя и прочие патриоты, которые студентам и ученикам вбивают свои националистические байки- ВЫТЬ СКОРО БУДЕТЕ!!! Посмотрим, в какое место вы себе свой патриотизм засунете!
Коментувати