Osvita.ua Вища освіта Україна прийняла півтори тисячі кримських студентів
Україна прийняла півтори тисячі кримських студентів

Міносвіти здійснює щоденний аналіз кількості студентів, які бажають перевестися до ВНЗ України з АР Крим

Україна прийняла півтори тисячі кримських студентів

У Міністерстві освіти і науки повідомили, що станом на 5 травня 2014 року до вищих навчальних закладів материкової України з окупованого Криму переведено 1544 студенти.

За інформацією прес-служби освітнього відомства, протягом березня-квітня 2014 року до Міністерства освіти і науки надійшли численні звернення від студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах, розташованих на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя щодо переведення їх на навчання до вищих навчальних закладів інших регіонів України.

У зв’язку з цим відомством здійснюється щоденний аналіз кількості таких бажаючих у підпорядкованих вищих навчальних закладах та вживає заходи щодо забезпечення такого переведення.

"За повідомленнями керівників вищих навчальних закладів станом на 5 травня 2014 року до 124 вищих навчальних закладів материкової України всього вже переведено 1544 студенти, з них на 1 курс – 421, на 2 курс – 389, на 3 курс – 296, на 4 курс – 251, на 5 курс – 138, на 6 курс – 59 студентів", - йдеться у повідомленні МОН.

У міністерстві, посилаючись на дані Державної служби статистики України повідомили, що у вищих навчальних закладах Автономної Республіки Крим функціонує 26 вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, в яких навчається понад 45 тисяч студентів. У Севастополі функціонують 10 вищих навчальних закладів, з них 3 університети, 1 академія, 1 інститут, 1 коледж, 2 училища та 2 технікуми, в яких навчається понад 14,7 тис. студентів.

Зазначимо, що у зв’язку з численними зверненнями громадян, студентів та викладачів вищих навчальних закладів з питань переведення студентів ВНЗ Автономної Республіки Крим Міністерство освіти і науки запровадило роботу консультативних телефонів за номерами: (044) 481-32-36, 481-32-11.

Як відомо, Міністерством освіти спрощено процедуру переведення студентів з АРК.

Також освітнім відомством надані роз’яснення щодо процедури переведення студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах Автономної Республіки Крим та м. Севастополя до вишів інших українських регіонів.

Освіта.ua
06.05.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!