Osvita.ua Вища освіта Україна прийняла півтори тисячі кримських студентів
Україна прийняла півтори тисячі кримських студентів

Міносвіти здійснює щоденний аналіз кількості студентів, які бажають перевестися до ВНЗ України з АР Крим

Україна прийняла півтори тисячі кримських студентів

У Міністерстві освіти і науки повідомили, що станом на 5 травня 2014 року до вищих навчальних закладів материкової України з окупованого Криму переведено 1544 студенти.

За інформацією прес-служби освітнього відомства, протягом березня-квітня 2014 року до Міністерства освіти і науки надійшли численні звернення від студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах, розташованих на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя щодо переведення їх на навчання до вищих навчальних закладів інших регіонів України.

У зв’язку з цим відомством здійснюється щоденний аналіз кількості таких бажаючих у підпорядкованих вищих навчальних закладах та вживає заходи щодо забезпечення такого переведення.

"За повідомленнями керівників вищих навчальних закладів станом на 5 травня 2014 року до 124 вищих навчальних закладів материкової України всього вже переведено 1544 студенти, з них на 1 курс – 421, на 2 курс – 389, на 3 курс – 296, на 4 курс – 251, на 5 курс – 138, на 6 курс – 59 студентів", - йдеться у повідомленні МОН.

У міністерстві, посилаючись на дані Державної служби статистики України повідомили, що у вищих навчальних закладах Автономної Республіки Крим функціонує 26 вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, в яких навчається понад 45 тисяч студентів. У Севастополі функціонують 10 вищих навчальних закладів, з них 3 університети, 1 академія, 1 інститут, 1 коледж, 2 училища та 2 технікуми, в яких навчається понад 14,7 тис. студентів.

Зазначимо, що у зв’язку з численними зверненнями громадян, студентів та викладачів вищих навчальних закладів з питань переведення студентів ВНЗ Автономної Республіки Крим Міністерство освіти і науки запровадило роботу консультативних телефонів за номерами: (044) 481-32-36, 481-32-11.

Як відомо, Міністерством освіти спрощено процедуру переведення студентів з АРК.

Також освітнім відомством надані роз’яснення щодо процедури переведення студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах Автономної Республіки Крим та м. Севастополя до вишів інших українських регіонів.

Освіта.ua
06.05.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!