Osvita.ua Вища освіта Правнича школа з корпоративного права
Правнича школа з корпоративного права

17-18 травня в Дніпропетровську пройде VІІ Всеукраїнська правнича школа з корпоративного права

Правнича школа з корпоративного права

17-18 травня 2014 року в м. Дніпропетровську на базі Академії митної служби України проводитиметься VІІ Всеукраїнська правнича школа з корпоративного права.

Захід включатиме послідовні виступи юристів-фахівців, а також практичні завдання для студентів з питань корпоративного права.

На меті Школи якісна теоретична та практична підготовка учасників у сфері корпоративного права, підготовка учасників до безпосередньої реалізації своїх умінь та навичок у цій сфері шляхом запровадження case-study за найактуальнішими питаннями корпоративного права та налагодження контактів серед студентів / курсантів, які цікавляться проблемами корпоративного права, для подальшої взаємодопомоги під час наукової, навчальної та практичної діяльності.

Організатори заходу: Дніпропетровський осередок Ліги студентів Асоціації правників України та Академія митної служби України. Робочі мови заходу: українська та російська.

До участі запрошуються студенти/курсанти 2-6 курсів ВНЗ України, які навчаються за спеціальністю «Правознавство». Основним критерієм відбору учасників буде обізнаність у галузі корпоративного права та мотивація, викладена у мотиваційному листі.

Захід складатиметься із виступів (майстер-класів) провідних фахівців у сфері корпоративного права, які розраховані на обов’язкову наявність базових знань учасника у цій галузі права. Таким чином, для участі у заході планується відібрати найбільш здібних студентів, майбутня практика яких буде пов’язана саме із застосуванням корпоративного права, які бажають отримати знання та здобути практичні навички в цій галузі права, проконсультуватися у практикуючих юристів з найактуальніших питань зі сфери корпоративного права.

Для участі необхідно до 23.59 7 травня 2014 року заповнити анкету.

Оргкомітет оголосить імена осіб, які обрані для участі у заході, 8 травня 2014 року.

Фінансові аспекти. Учасники забезпечуються харчуванням, проживанням та роздатковими матеріалами. Проїзд учасникам не відшкодовується. Організаційний внесок становить: 70 грн. для членів Ліги студентів АПУ з м. Дніпропетровська. 150 грн. для студентів, які не є членами Ліги студентів АПУ з м. Дніпропетровська. 200 грн. для членів Ліги студентів АПУ з інших міст. 250 грн. для студентів, які не є членами Ліги студентів АПУ з інших міст. Організаційний внесок сплачується до 10 травня 2014 року за наступним рахунком: 5168 7572 3698 7725 (Альона Стрижак). Потрібно відсканувати чек та надіслати на почту: dnipropetrovskhead@ligauba.org.ua (вказавши ПІБ особи, яка оплатила організаційний внесок).

Контакти:
Альона Стрижак – Голова Дніпропетровського осередку Ліги студентів АПУ, тел.: (096) 598-14-56. Лариса Данченко - керівник Центру правничої кар’єри Дніпропетровського осередку Ліги студентів АПУ, тел.: (096) 185-06-53. Василина Зіньків - керівник напрямку «Семінари, конференції, юридичні змагання та конкурси» Дніпропетровського осередку Ліги студентів АПУ, тел.: (096) 888-20-61.

Освіта.ua
05.05.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!