Osvita.ua Вища освіта Університети України та Польщі розвиватимуть партнерство
Університети України та Польщі розвиватимуть партнерство

Технічні університети двох країн визначили спільні дії для поглиблення співробітництва

Університети України та Польщі розвиватимуть партнерство

У Міністерстві освіти і науки України відбулося підписання Загального порозуміння між Асоціацією ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Конференцією ректорів технічних університетів Республіки Польща.

Відкриваючи зустріч, міністр освіти і науки Сергій Квіт підкреслив, що Польща є надійним партнером Української держави, а підписана угода між технічними університетами обох держав посилить співпрацю, яка матиме позитивні наслідки, зокрема, у створенні консорціумів, у роботі над спільними проектами за підтримки Європейського Союзу.

У свою чергу, голова польської делегації Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрік Литвин зазначив: "Вважаю співпрацю вищих навчальних закладів чи не найважливішим елементом польсько-українських відносин. Тим елементом, який протягом 20 років був дуже успішним, і який побудував підстави для нашої співпраці взагалі".

Загальне порозуміння підписали Голова Асоціації ректорів вищих технічних навчальних закладів України, ректор НТУУ "Київський політехнічний інститут" Михайло Згуровський та голова Конференції ректорів технічних університетів Республіки Польща, ректор Вроцлавської політехніки Тадеуш Вецковський.

Метою угоди є визначення спільних дій для співробітництва за пріоритетними напрямами науки та інноватики, подальшої спільної участі українських та польських вчених у конкурсах Європейських та інших міжнародних програм.

Також сторони розвиватимуть академічну та студентську мобільність, посилюватимуть роль університетів у розвитку економічного співробітництва між двома країнами тощо.

Освіта.ua
25.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!