Заборону на заповнення вакансій у вишах скасовано

В освітній профспілці чекають від уряду аналогічних дій по відношенню до інших закладів системи освіти

Заборону на заповнення вакансій у вишах скасовано

Кабінет Міністрів України скасував заборону на заповнення вакантних посад науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів III і IV рівня акредитації, яку було введено постановою № 65 "Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету". Про це повідомили в ЦК Профспілки працівників освіти і науки.

Відповідні зміни внесено постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.2014 № 99, яка набрала чинності з 17 квітня 2014 року.

Разом з тим, Профспілка працівників освіти і науки України закликає зняти заборону на заповнення вакансій також в інших закладах системи освіти, зокрема, в середніх та професійно-технічних закладах освіти, вищих-начальних закладах І-ІІ рівнів акредитації тощо.

"Наявність незаповнених вакансій у школах та дитячих садках, наприклад, посад вчителя, вихователя або кухаря, може призвести до порушення прав дітей на безпечні та нешкідливі умови навчання, дезорганізації навчально-виховного процесу, порушення прав педагогічних працівників", - наголосили в профспілці.

Освіта.ua
23.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
DOCENT
наче і в школах також скасували:_________________ Inna Sovsun April 23 near Kyiv Сьогодні на уряді розглядали 65 постанову._____________ Спішу порадувати - фактично усі проблемні питання погоджено: - закупівля форми для кадетів і курсантів, - ремонти за гроші спецфонду, - заповнення вакантних посад (без погодження з вищими органами, як це пропонувалось в одній з версій змін), - відрядження у межах програм міжнародної технічної допомоги, грантів тощо.___________ Наталия Петрова Инна, а что решено по пункту 12, о временном прекращении выплат за временно отсутствующих? Уже месяц работаю бесплатно. Даже рабы работали за еду ._______________ Inna Sovsun по цьому пункту додали винятки "крім вчителів, вихователів і далі інших категорій працивників освіти і медицини"