Osvita.ua Вища освіта Спілка ректорів українських вишів засудила агресію Росії
Спілка ректорів українських вишів засудила агресію Росії

Колективи вищих навчальних закладів занепокоєні беззаконням та безладом сепаратистських сил

Спілка ректорів українських вишів засудила агресію Росії

У Міністерстві освіти і науки повідомили про отриману заяву Спілки ректорів вищих навчальних закладів України з приводу останніх подій на Сході та Півдні України.

"Колективи вищих навчальних закладів України занепокоєні тривожними подіями, що відбуваються останнім часом на Сході та Півдні України", - йдеться у заяві.

"Підбурювані та інспіровані зовні, сепаратистські сили чинять беззаконня та безлад, моральний та фізичний терор щодо наших військовиків і населення. Фактично ми стоїмо на порозі збройного протистояння, котре може перерости у повномасштабну війну, наслідки якої важко передбачити", - наголошують у спілці ректорів.

Ректори вищих навчальних закладів наголошують, що за всім цим стоїть агресивна політика керівництва Російської Федерації, яка грубо втручаючись у внутрішні справи суверенної і незалежної Української держави, під надуманим приводом "захисту прав російськомовних громадян", "розгулу фашизму", здійснює грубий диктат щодо того, який державний устрій та шлях свого подальшого розвитку має обрати Україна.

"Ми рішуче відкидаємо ці безпідставні звинувачення та одностайно засуджуємо неприпустимі в цивілізованому світі агресивні дії стосовно нашої держави. Україна була, є і буде єдиною й недоторканою у своїх кордонах! І для цього ми докладемо всіх зусиль — на Сході і Заході, на Півночі й Півдні країни", - наголошують у спілці ректорів.

Ректори заявили, що рішуче засуджують прояви сепаратизму і намагання федералізувати Україну, що неминуче призведе до її розколу та втрати незалежності.

"Закликаємо студентів і викладачів вітчизняних вищих навчальних закладів, всіх українських громадян і патріотів об’єднати свої зусилля і виступити організованою громадою задля збереження миру і спокою в нашій країні. Пам’ятаймо, що вирішується доля та майбутнє рідної Вітчизни в європейській спільноті вільних суверенних демократичних держав", - йдеться у заяві Спілки ректорів вищих навчальних закладів України.

Освіта.ua
23.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гость
Нема у цих ректорів ні гордості, ні своїх мозгів! Черговий раз прогнулись перед ,,,, (тупоголовими нахабами) заради свого стульчака!!! І ці "люди" навчають наших дітей, виховують еліту країни?!! Тепер зрозуміло, чому країна розпадається!!!
господар
Для Гость: А тебе хтось до нас у гості кликав?
Коментувати
человек
Из образовательного сайта освита.юа медленно но уверенно деградирует в пропагандистский.и это грустно(
Ігор
Як може спілка висловлювати думку ВСІХ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ НАУКОВЦІВ УКРАЇНИ??!! ТОДІ Я ПЕРШИЙ ПІДУ В КАБІНЕТ СВОГО РЕКТОРА ТА СКАЖУ ЙОМУ - ПІШОВ ТИ НА... ГЕТЬ!!
скептик
Для Ігор: ну пиды.
Ігор
Для скептик: и тебя с собой возьму, ты тоже в то же место отправишься
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!