DIPLOMA SUPPLEMENT можна отримати за бажанням

Відтепер студенти отримуватимуть Додаток до диплома європейського зразка у добровільному порядку

DIPLOMA SUPPLEMENT можна отримати за бажанням

Випускники вищих навчальних закладів отримуватимуть Додаток до диплома європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT) за бажанням. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства освіти і науки.

У Міносвіти зазначили, що на засіданні Уряду 5 квітня було прийнято постанову КМУ "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 листопада 1997 р. № 1260", згідно із якою Додаток до диплома європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT) буде видаватися тільки тим випускникам вищих навчальних закладів, які виявили бажання його отримати.

Усім іншим випускникам вищих навчальних закладів у 2014 році буде видаватися Додаток до диплома про вищу освіту зразка, який діяв до прийняття постанови Кабінету Міністрів України від 4 вересня 2013 р. № 655.

В освітньому відомстві повідомили, що після набрання чинності зазначених змін, Міністерством освіти і науки будуть внесені зміни до наказу МОН від 29 квітня 2010 року № 365 "Про затвердження Порядку замовлення, видачі та обліку Додатка до диплома про вищу освіту", з метою відновлення права студентів у добровільному порядку отримувати Додаток до диплома європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT).

Як відомо, додаток до диплома (DIPLOMA SUPPLEMENT) є обов'язковим документом у переважній більшості країн Болонського процесу і видається разом із дипломом про вищу освіту. Документ містить розширену інформацію про отриману кваліфікацію та навчальні досягнення випускника ВНЗ.

Освіта.ua
15.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Alex
А чи можна такий додаток отримати до диплома 7-річної давності?
б
Справді гарна новина