До вишів України переведено близько 300 студентів з Криму

Голова Комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич висловила свою повагу та підтримку студентам

До вишів України переведено близько 300 студентів з Криму

Голова Комітету Лілія Гриневич взяла участь у робочій зустрічі із студентами, що перевелися до столичних вузів з території окупованого Криму. Зустріч відбулась у стінах Київського Національного університету ім. Шевченка.

Під час заходу учасники обговорили проблеми, з якими зіштовхнулись кримчани, та шляхи їх вирішення, визначили напрямки діяльності, проекти та дії для сприяння підтримки кримських студентів.

У парламентському Комітеті з питань науки і освіти повідомили, що близько 300 студентів уже перевелися з Криму до інших вищих навчальних закладів України.

105 студентів вирішили навчатись у Київському Національному університеті ім. Шевченка. Керівництво вишу розселило кримчан в гуртожитки. Зі 105 студентів, які навчатимуться у КНУ Шевченка, 78 навчатимуться на бюджетних місцях, а 27 - на контракті. Для кримчан буде розроблено індивідуальні графіки навчання, щоб ліквідувати академічну різницю. Серед нових студентів університету також є 10 корінних кримських татар.

Голова Комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич висловила свою повагу та підтримку студентам, і зазначила: "Вони зробили вибір на користь своєї Батьківщини. Я переконана, що вони не тільки не пошкодують, а з гордістю розказуватимуть про це своїм дітям. Українська держава зобов'язана зробити все,щоб допомогти кримським студентам, які хочуть продовжити навчання на території України".

Освіта.ua
14.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів