Навчальний курс: Стань помічником народного депутата
PR

Школа помічника народного депутата України оголошує другий набір студентів на свій курс

Навчальний курс: Стань помічником народного депутата

Курс «Школа помічника народного депутата» – це корисний досвід для тих, хто хоче стати політиком, прагне бути успішним в будь-якій іншій сфері.

24-27 квітня студенти зможуть прослухати лекції від народних депутатів України, міністрів, політтехнологів, рекламістів, піарників, юристів та журналістів. Серед лекторів - міністр економічного розвитку та торгівлі України Павло Шеремета, народні депутати України Микола Катеринчук, Андрій Шевченко, Олег Ляшко, Микола Княжицький, політтехнологи - Сергій Гайдай, Володимир Грановський, журналісти - Мустафа Найем та багато інших кращих українських практиків.

Слухачі зможуть ознайомитись зі специфікою роботи помічника народного депутата, дізнатись, як працює Верховна Рада України, навчитись впливати на політичну ситуацію в країні. В результаті навчання вони познайомляться з найвпливовішими людьми України та отримають можливість з ними працювати.

Кожний четвертий студент пройде стажування у Верховній Раді та матиме перспективу працевлаштування. Випускники першого курсу вже проходять стажування у народних депутатів: Інни Богословської, Олега Ляшка, Миколи Княжицького, Оксани Продан, Олега Тягнибока та інших.

Вартість навчання: 1900 грн. Зареєструватись для участі можна на сайті: assistant-school.org.ua. Контакти кураторів: Катерина (066) 749-81-76, Лілія (095) 14-222-38.

Освіта.ua
09.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів