Osvita.ua Вища освіта Україна і Німеччина активізують співпрацю в освітній сфері
Україна і Німеччина активізують співпрацю в освітній сфері

Напрямами співпраці мають стати академічні обміни, дослідницькі проекти та розробка законодавства

Україна і Німеччина активізують співпрацю в освітній сфері

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт провів зустріч з німецькою делегацією на чолі з Державним секретарем Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина Штефаном Штайнляйном. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Сергій Квіт подякував німецькій стороні за підтримку, яку Україна отримує за весь час незалежності.

"Сподіваюся, що співпраця України та Німеччини у галузі освіти має двосторонню користь. У контексті останніх подій, які відбулися в Україні, думаю, що наша співпраця в освітній галузі, галузі наукових досліджень буде розширюватися, зміцнюватися і від цього матимуть користь обидві наші країни", - наголосив міністр.

Державний секретар Міністерства закордонних справ ФРН Штефан Штайнляйн підкреслив, що Німеччина й раніше мала тісну співпрацю з Україною в галузі науки, і наразі хотілось би почути, як можна активізувати цю співпрацю.

У свою чергу, Сергій Квіт окреслив основні шляхи співпраці, зокрема, щодо Німецької служби академічних обмінів DAAD: "За статистикою до 2 тис. молодих людей беруть участь у цих академічних обмінах завдяки підтримці DAAD".

Міністр наголосив, що політика Міністерства освіти і науки є такою, щоб сприяти якомога більшій відкритості України, зокрема, українських університетів. У зв’язку з цим, ініціюються освітні реформи.

"Думаю, що співпраця щодо академічних обмінів найважливіша. Це потрібно Україні. Також важливим напрямом співпраці є підтримка дослідницьких проектів за участю українських і німецьких науковців. Ще один дуже важливий напрям – це експертна підтримка з німецького боку у розробці законодавства, зокрема, в освітній сфері", - підкреслив Квіт.

Окрім того, сторони обговорили питання надання нашій державі галузевої експертно-консультативної допомоги та низку проектів в освітній сфері, які є актуальними для обох держав.

Освіта.ua
02.04.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!