Україна і Німеччина активізують співпрацю в освітній сфері

Напрямами співпраці мають стати академічні обміни, дослідницькі проекти та розробка законодавства

Україна і Німеччина активізують співпрацю в освітній сфері

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт провів зустріч з німецькою делегацією на чолі з Державним секретарем Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина Штефаном Штайнляйном. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Сергій Квіт подякував німецькій стороні за підтримку, яку Україна отримує за весь час незалежності.

"Сподіваюся, що співпраця України та Німеччини у галузі освіти має двосторонню користь. У контексті останніх подій, які відбулися в Україні, думаю, що наша співпраця в освітній галузі, галузі наукових досліджень буде розширюватися, зміцнюватися і від цього матимуть користь обидві наші країни", - наголосив міністр.

Державний секретар Міністерства закордонних справ ФРН Штефан Штайнляйн підкреслив, що Німеччина й раніше мала тісну співпрацю з Україною в галузі науки, і наразі хотілось би почути, як можна активізувати цю співпрацю.

У свою чергу, Сергій Квіт окреслив основні шляхи співпраці, зокрема, щодо Німецької служби академічних обмінів DAAD: "За статистикою до 2 тис. молодих людей беруть участь у цих академічних обмінах завдяки підтримці DAAD".

Міністр наголосив, що політика Міністерства освіти і науки є такою, щоб сприяти якомога більшій відкритості України, зокрема, українських університетів. У зв’язку з цим, ініціюються освітні реформи.

"Думаю, що співпраця щодо академічних обмінів найважливіша. Це потрібно Україні. Також важливим напрямом співпраці є підтримка дослідницьких проектів за участю українських і німецьких науковців. Ще один дуже важливий напрям – це експертна підтримка з німецького боку у розробці законодавства, зокрема, в освітній сфері", - підкреслив Квіт.

Окрім того, сторони обговорили питання надання нашій державі галузевої експертно-консультативної допомоги та низку проектів в освітній сфері, які є актуальними для обох держав.

Освіта.ua
02.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів