137 кримських студентів навчатимуться на Львівщині

Вищі навчальні заклади та школи Львівщини відкрили двері для кримських студентів і школярів

137 кримських студентів навчатимуться на Львівщині

Процес переведення студентів з вищих навчальних закладів Автономної Республіки Крим до вишів Львівщини триває. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації. Переведення студентів проводиться за спрощеною процедурою.

Станом на 26 березня 137 студентів вищих навчальних закладів Криму та Севастополя виявили бажання продовжити навчання на Львівщині.

Зокрема 38 кримських студентів навчатимуться у Львівському національному університеті ім. Франка, 5 у Львівській політехніці, 70 студентів продовжать навчання у Львівському національному медичному університеті ім. Галицького, 8 у Львівському інституті банківської справи, 6 у Львівському інституті економіки і туризму тощо.

Також 119 кримських дітей влаштовано у школи Львова та області, 1 дитина вчиться в ліцеї ім. Героїв Крут, 1 дитина – в спеціалізованій школі для дітей з вадами слуху, 14 діток відвідують дошкільні установи.

Як відомо, Міністерством освіти і науки спрощено процедуру переведення кримських студентів до вишів інших регіонів України. Також освітнє відомство звернулося до керівників управлінь освітою на місцях, керівників дитячих садків та шкіл з проханням забезпечити належні умови для навчання та виховання дітей, які виїхали на проживання або тимчасове перебування до інших населених пунктів України.

Освіта.ua
27.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів