Студенти з Криму зможуть продовжити навчання в Україні

Міністерство освіти роз’яснило процедуру переведення студентів Криму до інших вишів країни

Студенти з Криму зможуть продовжити навчання в Україні

Міністерством освіти і науки надані роз’яснення щодо процедури переведення студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах Автономної Республіки Крим та м. Севастополя до вишів інших українських регіонів.

У Міносвіти нагадали, що відомством уже спрощено процедуру переведення студентів, а навчальним закладам дозволено здійснювати переведення студентів першого курсу без погодження з міністерством.

Відповідно до роз’яснень освітнього відомства, студенти, які бажають перевестися до вищого навчального закладу, що знаходиться на території іншого регіону України, мають звертатися з письмовою заявою до керівника вищого навчального закладу, до якого він бажає перевестися та представити свою залікову книжку.

За виняткових обставин, що можуть виникати під час переведення, згода керівника вищого навчального закладу, у якому навчається студент, не є обов’язковою. Після ліквідації студентом академічної різниці, керівник вишу видає наказ, згідно з яким студент допускається до відвідування занять, а до вищого навчального закладу, у якому студент навчався раніше, направляється запит щодо одержання поштою його особової справи.

Студенти вищих навчальних закладів Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, які навчалися за рахунок коштів державного бюджету після переведення до вищих навчальних закладів, що знаходяться на території інших регіонів України, продовжать навчатися за рахунок коштів державного бюджету.

У разі відсутності вільних місць, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, на напрямах (спеціальностях), на які здійснюється переведення студентів, Міносвіти рекомендує використовувати вакантні місця, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, з інших напрямів (спеціальностей) відповідних курсів навчання. За відсутності таких місць керівники вишів мають невідкладно звернутися до МОН з відповідним запитом.

Освіта.ua
25.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ЛИМ
Львовский институт менеджмента готов принять cтудентов ВУЗов АР Крым, Южных и Восточных областей Украины путем перевода для обучения по программам подготовки бакалавров с оплатой в размере 75% стоимости учебной программы, которую Вы платили до перевода. Направление подготовки: Менеджемент, Маркетинг. Дневная, заочная форма обучения. Больше информации http://www.lim.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=245%3A2014-03-25-21-23-29&catid=1%3A2009-03-10-22-40-22&Itemid=19&lang=uk ЛИМ
DR
По вопросам перевода студентов вузов Автономной Республики Крым в Министерстве образования и науки Украины работает дополнительный консультативный телефон по номеру (044) 481-32-36. Напомним, что также работает консультативный телефон по номеру (044) 481-32-11.