Булатов обіцяє вирішувати проблеми молоді

Міністерство молоді та спорту відтепер приділятиме належну увагу молодіжній політиці

Булатов обіцяє вирішувати проблеми молоді

Міністерство молоді та спорту відтепер приділятиме належну увагу молодіжній політиці. Про це під час брифінгу в Кабінеті Міністрів заявив міністр молоді та спорту Дмитро Булатов.

За словами міністра, відсьогодні "Міністерство спорту стає Міністерством молоді та спорту".

"У молоді з'явився свій міністр – представник в Уряді", - запевнив Булатов.

Міністр зазначив, що стратегічним завданням є створення системи соціалізації для молоді – своєрідного містка між юністю та дорослим життям.

"Я спілкувався з молоддю та молодіжними лідерами. Ми домовились про те, що найближчим часом у нас відбудуться зустрічі зі студентською громадою київських вузів. Це буде перший крок, і ми почнемо збирати ідеї і потреби суспільства. Ми почнемо діалог, в якому вже будуть формуватися конкретні заходи і кроки подальшої роботи", - зазначив міністр.

Дмитро Булатов також зазначив, що у молоді зараз є три ключові проблеми: навчання, робота і житло. І щоб вирішити ці проблеми потрібно змінити підхід держави до молодіжної політики.

Освіта.ua
22.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Шановний Дмитро Булатов! Була на Майдані , де Ви обіцяли вислухати і допомогти кожному. Вирішила звернутися до Вас з таким проханням: я бабуся талановитого спортсмена по мотогонкам. Йому виповнюється тільки сім років, але він вже приймав участь в 4- турах чемпіонату України по мотоспорту та ввійшов в десятку найсильніших в категорії Молодь. Живуть вони в Луганській обл., м.Ровеньки, вул.Чехова 10, кв.6. Його батько, а мій син Дмитро Охріменко працює шахтарем та звертався до свого керівництва за допомогою, але дальше обіцянок справа не дійшла. Сподіваюсь дуже, що ви звернете увагу на моє прохання і допоможете нам і цим самим започаткуєте добру справу в розвитку мотоспорту України. З повагою , Новаковська Ольга Іванівна.