Osvita.ua Вища освіта У МОН обговорили реформу системи ліцензування
У МОН обговорили реформу системи ліцензування

В обговоренні взяли участь керівники міністерства та представники громадськості

У МОН обговорили реформу системи ліцензування

21 березня відбулася зустріч міністра освіти і науки Сергія Квіта з представниками інститутів громадянського суспільства, на якій розглядалися шляхи подальшої співпраці та проведено громадське обговорення проекту Концепції реформування системи ліцензування та акредитації у вищій освіті України.

У зустрічі взяли участь перший заступник міністра Інна Совсун, керівник експертної групи з розробки Концепції Трас Фініков, близько 150 представників освітянської громадськості, вищих навчальних закладів України, Федерації роботодавців України, Національного Темпус-офісу в Україні, центральних органів виконавчої влади та інших установ і організацій.

Сергій Квіт зазначив, що проект Концепції реформування системи ліцензування та акредитації у вищій освіті України був розроблений не тільки МОН, а також групою фахівців, які надали свої пропозиції.

Презентуючи Концепцію реформування системи ліцензування та акредитації у вищій освіті України керівник експертної групи Тарас Фініков повідомив: "Концепція була створена експертною групою на запит Міністерства. Система ліцензування і акредитації, яку ми знаємо, створювалася більше 20 років і останні радикальні кроки з її перебудови – це рубіж 2000-х років. З того часу ця система не мала ніякого реального розвитку".

"Проект Концепції передбачає, у першу чергу, переведення ліцензування і акредитації з інструменту контролю і моніторингу з боку Міністерства на базову технологію підвищення якості навчання у вищих навчальних закладах. Тобто переорієнтувати взагалі за напрямом цю систему. По-друге, маємо в цій Концепції можливість визначити напрями розвитку ліцензійно-акредитаційної системи, особливо підкреслити якісні зміни. По-третє, у цій Концепції ми спробували окреслити алгоритм тих змін, які мають відбутися в системі", - наголосив Тарас Фініков.

Проект Концепції реформування системи ліцензування та акредитації у вищій освіті України розміщений за наступним посиланням.

E Міністерстві освіти і науки запрошують освітян до подальшого обговорення та надання зауважень і пропозицій.

Освіта.ua
21.03.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!