МОН: процес переведення кримських студентів спрощено

Міносвіти отримує численні звернення студентів, які навчаються у вишах АРК та Севастополя

МОН: процес переведення кримських студентів спрощено

Зважаючи на ситуацію, що склалася у Криму, Міністерство освіти і науки дозволило керівникам вишів здійснювати переведення студентів вищих навчальних закладів Автономної Республіки Крим та м. Севастополя на навчання до вищих навчальних закладів, розташованих в інших регіонах України, за спрощеною процедурою.

Відповідний лист підписаний міністром освіти і науки Сергієм Квітом у зв’язку численними зверненнями студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах, розташованих на території АРК та Севастополя стосовно переведення їх на навчання до вишів, розташованих в інших регіонах України.

Зокрема, вищі навчальні заклади отримали право здійснювати переведення студентів першого курсу без погодження з Міністерством освіти і науки України та під час навчального семестру. У разі відсутності вільних місць, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, на напрямах (спеціальностях), на які здійснюється переведення студентів, виші можуть використовувати вакантні місця, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, з інших напрямів (спеціальностей) відповідних курсів навчання.

Переведення осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах Автономної Республіки Крим та м. Севастополя за рахунок коштів фізичних осіб і виявили бажання навчатися в акредитованому недержавному вищому навчальному закладі або державному вищому навчальному закладі, що знаходиться на території іншого регіону України, рекомендовано здійснити на договірній основі із збереженням умов оплати, що були передбачені попередньою угодою особи з відповідним вищим навчальним закладом Автономної Республіки Крим або м. Севастополя.

У Міністерстві освіти просять вищі навчальні заклади інформувати про переведення студентів з одного вищого навчального закладу до іншого та вносити відповідні дані до Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Нагадаємо, у зв’язку із суспільно-політичною ситуацією, що склалася в Автономній Республіці Крим у Міністерстві освіти і науки відкрито консультативний телефон за номером 481-32-11.

Освіта.ua
20.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Ирина, ваши дети и поступали изначально на контракт. Поступали - учитесь. А эти студенты изначально учились на бюджете. Имейте логику и совесть.
Ирина
А как же наши дети, которые учатся в университете на контракте? Они учатся на отлично, надеялись что есть шанс перейти на бюджет, когда будут отчислять академдолжников, а теперь всё. Места заняты.